Fiber var mı yok mu?

deniz şentürk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi hafta sonları diliyorum Türk Telekom ekipleri binaya fiber kablo çektiler turuncu bir kablo var bodrum katında 2 - 3 gün önce de evimize kadar kabloları çektiler beyaz renkte. Ekipleri aradım az önce binanızda VDSL altyapı var ve Max 77 Mbps alabilirsiniz dediler bu nasıl iş anlamadım. Burada fiber var mı yok mu varsa da FTTH mi var yoksa başka bir şey mi çözemedim. Bir de bu turuncu kablo neyin nesi açıklarsanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 20240424_172347.jpg
    20240424_172347.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 68
  • 20240428_154721.jpg
    20240428_154721.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 66
Arkadaşlar herkese iyi hafta sonları diliyorum Türk Telekom ekipleri binaya fiber kablo çektiler turuncu bir kablo var bodrum katında 2 - 3 gün önce de evimize kadar kabloları çektiler beyaz renkte. Ekipleri aradım az önce binanızda VDSL altyapı var ve Max 77 Mbps alabilirsiniz dediler bu nasıl iş anlamadım. Burada fiber var mı yok mu varsa da FTTH mi var yoksa başka bir şey mi çözemedim. Bir de bu turuncu kablo neyin nesi açıklarsanız çok sevinirim.
Bunlar fiber, bizim evdede var.

VDSL olan altyapı FTTH'ye geçiş yapılacak anladığım kadarıyla.

Eğer cidden öyleyse bayağı iyi olur ( yanıtladığınız için teşekkür ederim )

Bunlar fiber, bizim evdede var.

Evimde Vodafone fiber 50Mbps kullanıyorum ( koaksiyel bağlantı ile merkezi anten sisteminden ) binaya fiber geldiği için Türk Telekom fibere geçiş yapacağım birden kararsız kalınca soru oluşurmak istedim. Yanıtladığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Fiber çalışması yeni yapıldıysa devreye girmediği için sorguladığınızda VDSL olarak gözüküyordur. Yakın zamanda Fiber olarak görüntülenecektir.

Fiber çalışması yeni yapıldıysa devreye girmediği için sorguladığınızda VDSL olarak gözüküyordur. Yakın zamanda Fiber olarak görüntülenecektir.
1.5 1 ay önce kablo çekildi bu turuncu kablo sonra 2-3 gün önce beyaz kablo çekildi

Bilmiyorum hocam Türk Telekom bölge müdürlüğüne gidip kesin bilgi alabilirsin.
sağolun hocam

Geri
Yukarı