18 yaş altı kart için en iyi banka hangisi?

Xanap

Picopat
Daha fazla  
17 yaşındayım. Ailem bana banka hesabı açacak. En iyi, avantajlı banka diye bir şey var mı? Güzel, sorunsuz diye bir banka içine. Her ay para yatacak düzenli. Hangi bankadan açayım?

Kredi kartından korkuyorum doğrusu banka kartı açmak istiyorum 17 yaşında olduğum için kısıtlamalar varmış ne gibi kısıtlamalar var?

Son düzenleme:
Bence ailen kendi adlarına hesap açsın, sen de onu 18'e devral. Öyle bir şey olabilir diye hatırlıyorum. Garanti'nin gençlere özel bir kartı var mı, bilmiyorum ancak Bonus kartların neredeyse her yerde vade farksız taksit avantajı var.

Ziraat Bankası.
Edit: Ziraat Bankası olmazsa kesinlikle tebe basvurmayin bankacilik uygulamasi aşırı kötü.(Başkasına bakmanızı öneririm)

Bence ailen kendi adlarına hesap açsın, sen de onu 18'e devral. Öyle bir şey olabilir diye hatırlıyorum. Garanti'nin gençlere özel bir kartı var mı, bilmiyorum ancak Bonus kartların neredeyse her yerde vade farksız taksit avantajı var.

Banka kartına neredeyse hiçbir yerde taksit yapmazlar. Dediğin şey için kredi kartı lazım.

İş Bankası olabilir 13-18 yaş arası herkes ilk imza banka kartı alabiliyor,banka kartıyla aynı fakat birkaç güvenlik kısıtlaması var.

Hepsi birbirinden beter. VakıfBank sürekli şu alışverişe şu indirim var diye bildirim atıp duruyor belki işine yarar.

Bence ailen kendi adlarına hesap açsın, sen de onu 18'e devral. Öyle bir şey olabilir diye hatırlıyorum. Garanti'nin gençlere özel bir kartı var mı, bilmiyorum ancak bonus kartların neredeyse her yerde vade farksız taksit avantajı var.

Aklımda İş Bankası var siz ne düşünüyorsunuz İş Bankası'nın garanti gibi genç bonus olayı var mı?

Ziraat Bankası.

Devlet bankaları çöp. C-ö-p. 18'ime bastığım zaman özel bankadan ayrılmayacağım.

Banka kartına neredeyse hiçbir yerde taksit yapmazlar. Dediğin şey için kredi kartı lazım.

Geri
Yukarı