18 yaş altı kart tavsiyesi

Keşke ayda 2TL çekse sadece. Para yüklerken, çekerken, hesapta durduğu sürece ve alışveriş yaparken benim zamanımda ekstra 2TL çekip geri yatıyordu, ben hayatımda böyle saçma bir şey görmedim. 4 yıl önce falan karta 20TL para attım ve tam 19.5 TL ile bir şey alacaktım. Ödeme onaylanmadı fakat hesapta para var. Aradım müşteri hizmetlerini ve 23 dakika bekledim, sonunda biri açtı ve bana "ne oldu" diye telefonu açtı. Böyle bir şey nasıl olabilir? Bu nasıl bir hitap böyle? Neyse dedi 2TL ekstra olması lazım falan. Ben o an elime makası aldım ve kartı ikiye böldüm. Ertesi gün iş bankasında hesap açtım, 3-4 ay sonra da Papara Black Card aldım ve hala bu ikisini kullanıyorum. Her işimi görüyorlar ekstra iş bankasında kredi kartım var.
Rezillik :D

Havle vela guvvete ya.

Hocam kimliğim yeni zaten ama resimsiz 15 yaşına bu sene girdim kimliğim uzun zamandır yeni. O kare olanlardan değil yatay olanlardan.

Hocam artık fotoğraf için yaş sınırı yok.

Keşke ayda 2TL çekse sadece. Para yüklerken, çekerken, hesapta durduğu sürece ve alışveriş yaparken benim zamanımda ekstra 2TL çekip geri yatıyordu, ben hayatımda böyle saçma bir şey görmedim. 4 yıl önce falan karta 20TL para attım ve tam 19.5 TL ile bir şey alacaktım. Ödeme onaylanmadı fakat hesapta para var. Aradım müşteri hizmetlerini ve 23 dakika bekledim, sonunda biri açtı ve bana "ne oldu" diye telefonu açtı. Böyle bir şey nasıl olabilir? Bu nasıl bir hitap böyle? Neyse dedi 2TL ekstra olması lazım falan. Ben o an elime makası aldım ve kartı ikiye böldüm. Ertesi gün iş bankasında hesap açtım, 3-4 ay sonra da Papara Black Card aldım ve hala bu ikisini kullanıyorum. Her işimi görüyorlar ekstra olarak iş bankasında kredi kartım var ama ben bankamatik kartı daha çok kullanıyorum.

Bende İş Bankası kullanıyorum gayet iyi bir tek toplu alım göstermesi sıkıntı.

İninal kullanıyordum 1 kez para yükledim para kesmiş salladım çöpe. Tosla aldım para kesmiyordu aylık kesmiyordu uzun süre kullandım şimdi de kimlik doğrulaması istiyor kimliğimde fotoğraf yok yapamıyorum o yüzden yeni kart istiyorum para kesmeyen güzel bir şey önerir misinz.

Tosla da o sorun gitti.

İninal kullanıyordum 1 kez para yükledim para kesmiş salladım çöpe. Tosla aldım para kesmiyordu aylık kesmiyordu uzun süre kullandım şimdi de kimlik doğrulaması istiyor kimliğimde fotoğraf yok yapamıyorum o yüzden yeni kart istiyorum para kesmeyen güzel bir şey önerir misinz.

Papara inninal dışında yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı