18 yaş altı kart tavsiyesi

Uygulamada hesabınız varsa zaten IBAN'ı var hesabın onu da uygulamaya girdikten sonra yanlış hatırlamıyorsam ilk girdiniz de hesap bakiyesini gösterir oradaki yere tıklayın orada birkaç seçenek var oradaki şeçeneklerin birinde IBAN'ı veriyor.

Uygulamada hesabınız varsa zaten IBAN'ı var hesabın onu da uygulamaya girdikten sonra yanlış hatırlamıyorsam ilk girdiniz de hesap bakiyesini gösterir oradaki yere tıklayın orada birkaç seçenek var oradaki şeçeneklerin birinde IBAN'ı veriyor.

Kendi adıma kart o benim kartım olursa ibana atabiliyorum başka birinin kartı atamıyor.

Papara'da aynı mı?

Kendi adıma kart o benim kartım olursa ibana atabiliyorum başka birinin kartı atamıyor.

Papara'da aynı mı?
Papara kulanmıyorum.

Akbank hesapları yok.

Kimliğinizi doğrularsanız bir Tosla hesabından bir başka Tosla hesabına para atabiliyorsunuz ama ben IBAN'la iç para atmadım orasını bilmiyorum.

PeP önerebilirim hocam. Aylık kullanım ücreti ve kart ücreti yok. Temassız özelliğide mevcut. Bütün Halkbank ATM’lerinden ücretsiz olarak para yatırıp çekebilirsiniz. Diğer ATM’lerden komisyon alıyor.

Geri
Yukarı