18 yaş altı markete yanında ebeveyni olmadan giremiyor mu?

301230

Decipat
Yer
???
Bim'e Steam cüzdan kodu gelmiş. Ben de Steam cüzdan kodu almak için gittim, kapıda bekleyen bir görevli yok idi. İçeriye sorunsuz bir şekilde girdim ama kasaya geldiğimde yanında ebeveyniniz yok ise alışveriş yapamazsınız dedi kasiyer. Ben de bir şey diyemeden çıktım tabii ki. 18 yaş altı hala markete giremiyor mu?

Bim'e Steam cüzdan kodu gelmiş. Ben de Steam cüzdan kodu almak için gittim, kapıda bekleyen bir görevli yok idi. İçeriye sorunsuz bir şekilde girdim ama kasaya geldiğimde yanında ebeveyniniz yok ise alışveriş yapamazsınız dedi kasiyer. Ben de bir şey diyemeden çıktım tabii ki. 18 yaş altı hala markete giremiyor mu?
Yok ya :D ? Ben daha demin kardeşimi (13) ekmek almaya gönderdim.

Kasiyerlere tehdiktar biçimde bak, seni almak zorunda kalacaklar. Bunu da biz mi söyleyelim?

5.png

Yakın mesafe ise tekrar dene istersen. En kötü yürüyüş yapmış olursun :D.
300 metre mesafe, hatta 250 metre falan da olabilir, o kadar az mesafe var :D.
Kasiyerlere tehdiktar biçimde bak, seni almak zorunda kalacaklar. Bunu da biz mi söyleyelim?

Eki Görüntüle 601440
Daha Requiem Arrow bulamadım, aslında bir ara ormanda arasam bulurum, evin karşısında 1 kilometrelik orman var. Maalesef menacing işaretleri çıkamıyor arkamda :(.
Bim gibi yerlere 18 altı (eğer ebeveynin yoksa) almıyorlar. Ama fırına, bakkala falan gidebiliyorlar.
Cuma günü izin vardı 18 yaş altına, aslında dün gece gidecektim de, 18 yaş altı cuma günleri çıkabiliyor diye bugün 15.00'dan sonra gittim, aldılar ama alışveriş yapmama izin vermediler.

@Yaman04 bir de belirtmem gerek, geçen pazar günü Şok'a aldılar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı