18 yaş altı markete yanında ebeveyni olmadan giremiyor mu?

Marketten markete ve çalışandan çalışana değişiyor. Mesela A101 ve Şok'un hiçbir şubesinde 18 yaş altı ve 65 yaş üstüne dair bir yasak göremedim ama BİM'de bu yasak var.

Çalışandan çalışana dedim çünkü BİM'e birkaç defa girdiğim zaman hiçbiri hiçbir şey demezken başka bir çalışan "Yasak, alamıyoruz" demişti bana.

Olay bence kasiyerde ve çalışanlarda bitiyor. Benim bir arkadaşımı BİM'e almamışlardı. Bilmiyorum çocuk benden büyük gösteriyor ama almamışlar işte. Ben de Polat gibi giriyorum rahatça çıkıyorum işte. 🙂

Bim'e Steam cüzdan kodu gelmiş. Ben de Steam cüzdan kodu almak için gittim, kapıda bekleyen bir görevli yok idi. İçeriye sorunsuz bir şekilde girdim ama kasaya geldiğimde yanında ebeveyniniz yok ise alışveriş yapamazsınız dedi kasiyer. Ben de bir şey diyemeden çıktım tabii ki. 18 yaş altı hala markete giremiyor mu?
BİM'e Steam kodları mı geldi? İnternette bir araştırma yaptım fakat bir bilgi bulamadım.

BİM'e Steam kodları mı geldi? İnternette bir araştırma yaptım fakat bir bilgi bulamadım.
Evet hocam, Zula E-Pin ve Steam Cüzdan kodları geldi, 3 hafta falan oluyor geleli, 1 sene önce ettiğim dua kabul oldu, o zaman da eve yakındı Bim, şuan yeni taşındığımız eve de çok yakın. Artık çerez almak gibi bir şey Steam cüzdan kodu almak benim için. Yoksa Zafer Plaza'ya kadar yürüyüp Migros'tan almak zorunda kalıyordum.

Evet hocam, Zula E-Pin ve Steam Cüzdan kodları geldi, 3 hafta falan oluyor geleli, 1 sene önce ettiğim dua kabul oldu, o zaman da eve yakındı Bim, şuan yeni taşındığımız eve de çok yakın. Artık çerez almak gibi bir şey Steam cüzdan kodu almak benim için. Yoksa Zafer Plaza'ya kadar yürüyüp Migros'tan almak zorunda kalıyordum.
Geldi de kasiyerler bilmiyor ki bunu. Migrostakiler gibi değildi benim gittiğim Bim'de. Steam kod diyorum haberleri yok biz bilmiyoruz dediler.

Tebrik ediyorum :))
Güncelleme: Bugün BİM'e gittim, bilemiyoruz yarın gelin lütfen dediler :))

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı