18 yaş altı tek başına hastane randevusuna gidebilir mi?

ÖzkaN456

Hectopat
Daha fazla  
Selam, cildiye polikliniğine sivilcelerim için randevu almıştım fakat annem de babam da meşgul tek başıma gitsem sizce alırlar mı?(not: 17 yaşındayım, 18 olmama 5 ay var.)

Aleykum selam.
MHRS'nin internet sayfasından randevu almaya çalıştığınızda, hasta velisi ile katılmalıdır diye bir uyarı çıkıyor mu?

Açıkçası hastanede randevuyu kaydedecek kişiye göre değişir hocam. Gıcık biriyse almama hakkı var, ama doktorla bir şekilde konuşursanız doktorun hayır diyeceğini sanmam. Onun dışında ben bulunduğum ilçedeki hastaneye hep yalnız gidiyorum ve 18'e benim de 5 ay var.

Randevuya tek başıma gidince hemşireler bana yardımcı oluyordu. Gidin hocam. Gidip tedavi olamamak var, gitmemek var. Şansınızı deneyin. Tutar umarım.
Haklısınız.Zaten hem polisliğe sıkıntı çıkarıyor diye hem de kötü gözüküyor diye gidiyorum.Dediğiniz gibi umarım tutar da sıkıntı çıkmaz.

Açıkçası hastanede randevuyu kaydedecek kişiye göre değişir hocam. Gıcık biriyse almama hakkı var, ama doktorla bir şekilde konuşursanız doktorun hayır diyeceğini sanmam. Onun dışında ben bulunduğum ilçedeki hastaneye hep yalnız gidiyorum ve 18'e benim de 5 ay var.
Şansımı deneyeceğim.Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı