18 yaş altına kart veren ve EFT/Havale yapılabilen banka tavsiyeleri

Mmmstqhmp

Decapat
Makaleler
2
Merhabalar, kendime 18 yaş altına kart veren, internet/mobil bankacılığına erişim veren ve EFT/Havale para transferinin alınıp gönderilebildiği bir banka arıyorum.
Elimde seçenek olarak Katılım Bankaları var fakat sorularıma herhangi bir yerden cevap bulamadığım için eğer 18 yaş altı Vakıf Katılım hesabı olan varsa sorularım olacak; (Hepsini sırayla cevaplarsanız sevinirim)
  1. 1-Kart veriliyor mu?
  2. 2-Mobil/internet bankacılığı var mı?
  3. 3-Para transferi alınıp gönderilebiliyor mu?
Şimdiden cevaplar için teşekkürler :)
Eğer bahsettiğim bankadan hesabınız yok ise başka çok ücret kesmeyen banka önerilerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara kullanabilirsiniz.
1- Kendi sitesinden sipariş veriyorsun. Kartın fiyatı 10 tl diyorlar ama tam bilmiyorum.
2- Tüm dünya ve internetten alışveriş yapabilirsin.
3- Evet para transferi yapılıyor.
Ayrıca şu konuya bakabilirsin;

Ailenle beraber gidip kendi adına kart çıkartabiliyorsunuz. 14 yaşımı doldurduğumda İş Bankası'ndan almıştım. Kart ve hesap sahibi bendim. Annem ise sözleşmemi onaylayan yetişkin bireydi. Diğer bankalarda da (kredi kartı istemediğiniz sürece) hesap açılması sorun olmayacaktır. Vadesiz hesapların tüm yetkilerine erişim sağlanıyor. Dediğim gibi, yalnızca ebeveynlerden bir tanesi ilk hesap açılışı sırasında yanınızda bulunuyor.

Vakıfbank istediğin şeyi yapıyor ben de zamanında hesap açmıştım annemle, hala aynı hesap duruyor üstünden yıllar geçmesine rağmen. Enpara aldıktan sonra pek kullanmadım ama neyse.

Tek sıkıntı Vakıfbank'ın EFT ve Havale ücreti alması.

Vakıfbank istediğin şeyi yapıyor ben de zamanında hesap açmıştım annemle, hala aynı hesap duruyor üstünden yıllar geçmesine rağmen. Enpara aldıktan sonra pek kullanmadım ama neyse.

Vakıfbank'ta 18 yaş alt EFT/Havale yapabiliyor mu?

Vakıfbank'ta 18 yaş altı EFT/Havale yapabiliyor mu?

Geri
Yukarı