18 yaş altına Yapı Kredi nasıl?

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Merhaba 15 yaşındayım bir banka kartı çıkarmak istiyorum. Ailem bayağıdır aktif olarak world Card kullaniyor. Yani Yapı Kredi'ye sıcak bakabilirler. Sizce nasıl? Yıllık kesim ücreti vb. oluyor mu? İbana para atma-para alma gibi durumlar var değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet var velinizle giderek hesap açtırabilirsiniz. Akbank tavsiyemdir ama Yapı Kredi'de iyidir.

Kötü anlamda söylemiyorum yanlış anlama ne için kullanıcaksın kartı.

Papara falan kullanabilirsin onun yerine.

Kötü anlamda söylemiyorum yanlış anlama ne için kullanıcaksın kartı.

Papara falan kullanabilirsin onun yerine.
Papara'da kişiye özel IBAN yok, belki o yüzden banka kartı istiyordur?

Papara'da kişiye özel IBAN yok, belki o yüzden banka kartı istiyordur?
Evet ondan dolayı. Birde içine para atmak lazım değilmi kullanmak için? Yoksa belli bir gün harcadığını mi ödüyorsun?

Evet var velinizle giderek hesap açtırabilirsiniz. Akbank tavsiyemdir ama Yapı Kredi'de iyidir.
Ne fark var arada? Yıllık kesim ücreti var mı?

Evet ondan dolayı. Bir de içine para atmak lazım değil mi kullanmak için? Yoksa belli bir gün harcadığını mi ödüyorsun?

Ne fark var arada? Yıllık kesim ücreti var mı?

Papara anlaşmalı olduğu için, Papara kullanıyorsanız sizin için daha rahat olur. Yoksa aralarında aman aman hiçbir fark yok. Yıllık kesim ücreti de olmaz, kredi kartı değil bu.

Merhaba 15 yaşındayım bir banka kartı çıkarmak istiyorum. Ailem bayağıdır aktif olarak world Card kullaniyor. Yani Yapı Kredi'ye sıcak bakabilirler. Sizce nasıl? Yıllık kesim ücreti vb. oluyor mu? İbana para atma-para alma gibi durumlar var değil mi?

Kolay Gelsin, Hocam Ailenin İzni İle Açabilirsin Ama Kredi Kartı Kullanamazsın Sadece Banka Kartı Kullanırsın harcama Yükleme Yaparsın, Şubeye Velinle Gitmek Yeterli Olacaktır, Hesapta Senin Üzerine Olucaktır.

Kolay Gelsin, Hocam Ailenin İzni İle Açabilirsin Ama Kredi Kartı Kullanamazsın Sadece Banka Kartı Kullanırsın harcama Yükleme Yaparsın, Şubeye Velinle Gitmek Yeterli Olacaktır, Hesapta Senin Üzerine Olucaktır.
Kesim ücreti vb. varmı yıllık? Birde banka kartinin icine yükleyip kullanabiliyoruz değil mi papara gibi?

Yeni konular

Geri
Yukarı