18 yaş altında olan birisi nasıl para kazanır?

3ayda itemden net kâr 13.450TL. 4ayda borsadan net kazanç 44.907TL olarak gözüküyor benim. Ama item işkence gibi günde bilmem kaç kişiyle uğraşıyorsun teslimat yapıyorsun falan. Borsada ilk hafta araştırmanı yap hisseni al sonra otur tavan yapmasını falan kontrol et yani hem insanlarla uğraşmıyorsun hem daha kazançlı.

Birincisi: Borsaya kaçla girdiniz.
İkincisi: Kral ne aldın söylede bizde alalım :D
Ücüncüsü: Hocam çocuk aktif para kazanmak istiyor ve borsaya para koyıyım bekleyeyim gibi bir parası yok büyük ihtimalle.
Dördüncüsü: Vallahi öyle millet çakallık peşinde hocam çocuk maili kendi değişmiş hesap gitti diye bana yazıyor :D

Birincisi: Borsaya kaçla girdiniz.
İkincisi: Kral ne aldın söylede bizde alalım :D
Ücüncüsü: Hocam çocuk aktif para kazanmak istiyor ve borsaya para koyıyım bekleyeyim gibi bir parası yok büyük ihtimalle.
Dördüncüsü: Vallahi öyle millet çakallık peşinde hocam çocuk maili kendi değişmiş hesap gitti diye bana yazıyor :D

Borsaya 1290TL ile girdim, borsadan kazandığımı borsaya yatırdım. Alacağın şeyler sürekli değişiyor. Para koyayim beklemem diyorsa o zaman 500 yatırır 3000YERIne 1500 kazanır. Evet bende o mail değişme işine falan çok denk geldim, bir kendileri zeki bu dünyada ya anlamıyoruz sanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı