Rehber 18 yaş altında Türkiye içi ödeme alma methodları

reckinc

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7320u Radeon 610M 8GB DDR5 RAM 512GB NVME SSD
Öncelikle herkese selam ve iyi olmanız dileğiyle başlık yazdığı gibi “-18 yaş Türkiye içi ödeme alma methodları - rehber” şimdi ben yurt dışı içinde rehber hazırladım ki profilden bulabilirsiniz. Şimdi size 3 yol sunacağım ki bunlar basit şeyler bir de sürpriz yöntem ki genel olarak 18 altı için geçerli bile olmayabilir.
1.) Shipy
Eğer e-ticaret yapacak veya link ile ödeme alacaksınız ve 18 altı iseniz tabii ama %10 gibi radikal, yüksek oranlar (komisyon!) olacaktır ve artısı şu diğer yöntemlerden farklı olarak sitenize gömebilirsiniz WordPress içinde plugin (eklenti) mevcut.

2.) FUPS
Nedir FUPS? 18 altı için cüzdan, e-cüzdan yaş limiti 7 ve link ile ödeme için onaylı hesap gerekmekte ayrıca yeni yasa ile veli onayı geldi ki eğer önceden hesap açtı iseniz bence şanslısınız çünkü genel olarak veliler, aileler de hep bu tarz konularda bir problem var ki hem sizin ve ailenizin kimliğini bir uygulamaya vermeye gelince zor olacaktır. Daha da saptırmadan Instagram veya başka yollarla siteye gömme veya sanal posa fazla gerek yok manuel olarak link atıp ödeme alacaksınız ve “75.000, 00” limit size uyarsa neden olmasın.

3.) Sürpriz yol!
Eğer Garanti BBVA hesabınız varsa sanal kart açın ki klasik bonus ile aynı (bin numarası ve ayrıca debit değil bu unutmayın ama eksi bakiye söz konusu değil) kredi kartından kredi kartına ödeme alabilirsiniz ki en hızlı en iyi yol budur ve görüşüm de o yönde.

Anonim mümkün mü 18 yaş altı için? Bitcoin gibi.

Belirli limit ve koşullar altında tabii ki hocam MetaMask ile yapmanızı öneririm ayrıca yedek bir cüzdanı başka bir cüzdandan yapın Rainbow wallet vs.

Merhaba.
Shipy ile çalışmanızı önermiyorum içerde 400 lira param kaldı destek ise 10 gündür bilete bakmıyor arıyorum açan yok wpye yazıyorum bakan yok mail atıyorum dönüş yok, ayrıca yurt dışı destekliyor.

FUPS'un ise bir API'si yok ve sadece Türkiye içi ödeme alma, yani ha paparadan/ininalden/ibandan almışsın ha FUPS'dan almışsın fark eden bir şey olmuyor. Link atarak şahsi ödeme alabiliyorsun başkası karttan para gönderebiliyor sana belki o yararlı olur.

shipy incelemem

Anonim mümkün mü 18 yaş altı için? Bitcoin gibi.

Coinbasecommerce bu işte en iyisi, API'si var, sanal POS gibi entegre edilebiliyor komisyonlar az hızlı ve sıkıntısız 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı