18 yaş için yazılım kursu önerisi

Tam emin değilim ama Patika.dev ve Kodluyoruz'a bakmanızı öneririm.

Bana göre tek artısı diploma gibi bir şey vermesi fakat bunun da değeri olduğunu düşünmüyorum. İngilizce biliyorsan arkadaşın dediği gibi dökümanlardan okumak çok daha mantıklı çünkü verilen derslerde çoğu değerli bilgiler es geçiliyor. Eğer ki bu şekilde de öğrenemem dersen de Udemy kullanabilirsin.

Kursa gerek yok. İngilizce, ayrık matematik, lineer cebir, algoritma öğrenip, öğrenmek istediğin alanla alakalı programlama dillerini, kendi dokümanlarından okuyabilirsin.
BTK Akademi ve Udemy'den uzak dur.

Sebep? Udemy'de 50'den fazla eğitimim var doğru eğitmenden alırsan eğer ki eğitimlerini çok faydalı bir platform.

Bana göre tek artısı diploma gibi bir şey vermesi fakat bunun da değeri olduğunu düşünmüyorum. İngilizce biliyorsan arkadaşın dediği gibi dökümanlardan okumak çok daha mantıklı çünkü verilen derslerde çoğu değerli bilgiler es geçiliyor. Eğer ki bu şekilde de öğrenemem dersen de Udemy kullanabilirsin.
Arkadaş ücretsiz dediği için kullanabileceği Türkçe bir kaynak önerdim. Tabii ki ingilizcesi var ise direkt olarak dilin kendi sayfasından öğrenmesi çok daha iyi olur.
Kursa gerek yok. İngilizce, Ayrık matematik, Lineer cebir, algoritma öğrenip, öğrenmek istediğin alanla alakalı programlama dillerini, kendi dokümanlarından okuyabilirsin.
BTK Akademi ve Udemy'den uzak dur.
Udemy'e de çöp demezsin ya. Ne yapsın? Gidip YouTube'den yarım kalmış derslere mi baksın ? :D

Sebep? Udemy'de 50'den fazla eğitimim var doğru eğitmenden alırsan eğer ki eğitimlerini çok faydalı bir platform.

Hayır gereksiz para tuzağı bir platform 50 saatte yazılım öğrenebileceğini sanıyorsan yanılıyorsun.
Arkadaş ücretsiz dediği için kullanabileceği Türkçe bir kaynak önerdim. Tabii ki ingilizcesi var ise direkt olarak dilin kendi sayfasından öğrenmesi çok daha iyi olur.

Udemy'e de çöp demezsin ya. Ne yapsın? Gidip YouTube'den yarım kalmış derslere mi baksın ? :D
Doküman okumak en iyisi tartışmasız.

Hayır gereksiz para tuzağı bir platform 50 saatte yazılım öğrenebileceğini sanıyorsan yanılıyorsun.
O zaman Udemy'e değil, öğretmenlere laf etmen gerekiyor. Şahsen Udemy'den 10'dan fazla eğitim satın aldım ve hepsi de kaliteli.

Doküman okumak en iyisi tartışmasız.
Tartışmasız döküman okumak daha iyi. Tabii İngilizce biliyorsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı