18 yaş ve üstü için aşı randevuları başladı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
Az önce e-Nabız'dan aşı randevumu aldım. Artık 18 yaş ve üstüne randevu verilmeye başlandı.

Salı sabahı sabah 9'da aşımı olacağım. (BioNTech)

Aslında yarın için alacaktım ama malum cumartesi günü TYT var ve olası yan etkiler sınavımı olumsuz etkileyebilir.

Randevu almak için:

Son düzenleme:
İğne korkumun üzerine bir de kola bütün iğneyi birden soktuklarını öğrendim. Olmayı düşünmüyorum. Olacaklara sağlıklı günler şimdiden.

Allaaaaah! Şükür be, 1 yaşla kaybetmiştim geçenkinde. :D :D
İğne korkumun üzerine bir de kola bütün iğneyi birden soktuklarını öğrendim.
Sağ ol kardeşim artık ben de olamayacağım.

İğne korkumun üzerine bir de kola bütün iğneyi birden soktuklarını öğrendim. Olmayı düşünmüyorum. Olacaklara sağlıklı günler şimdiden.
Hocam, şu videoya bakarsanız 16.20'den itibaren, korkmanıza gerek olmadığını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allaaaaah! Şükür be, 1 yaşla kaybetmiştim geçenkinde. :D :D

25-1=24. zeka işte.
It's Big Brain Time Markiplier - YouTube

Yakında bana kadar gelir umarım sınır. Şu an için iyi gidiyor gibi görünüyor.

Hala alamayan "bne".

Çıkış yapıp girince geldi.
E uygun randevu yok.
Kendi kendine semt polikinliğini seçmiş, orada da aşı olunmuyormu. Bayılıyorum şu MHRS'ye.
21.20'ye aldım. Sabaha Windows 11 kurmuş olurum çipime.

Son düzenleme:
Hocam, şu videoya bakarsanız 16.20'den itibaren, korkmanıza gerek olmadığını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam zaten iğneden korkuyorum, 4-5 kişi tutuyor beni iğne yaparken. Üstüne bunu asla yaptıramam.

Anca zorunlu olursa yaptırırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı