18 Yaşında Araç Kiralama

Hocam ben de anlatamadım :D Ehliyet olduktan sonra, kaldı ki zaten araba sürmeyi biliyorum, bunun bir problem olacağını düşünmüyorum. Arabayı da tanıdıklardan alırım, ehliyet olduktan sonra sıkıntı değil :D Sorduğum nokta ehliyetin yetişebileceği kısmı. Yoksa ben de riskli veya illegal işe karışmak istemem.

Yetişebildiği kısmı anlattık. Alabiliyorsan al 750 tanıdıklardan, anlattık gerekeni. Gerisi boş mevzu kardeşim anladın mı? 18 yaşındasın ne kadar profesyonel bir şekilde araba kullanabilirsin ki? Hava mı atmaya geldin, bilgi almaya mı kardeş?

İmkansız, vermezler. Arkadaşlar gerekli cevapları vermişler lakin bende bir öneride bulunayım; Yolo gibi şirketleri kullanarak kiralamayı düşündüğünüz araçlara vermeniz gereken parayı, şirkete verin. Mercedes Vito gibi konforlu ve büyük bir araca zaten hepiniz sığarsınız. Parayı da bölüşürsünüz hem.

Ehliyeti direksiyon sınavından geçtikten sonra 15-20 gün içerisinde almış olursun. Sınavlar kışın ve yazın oluyor. Tam tarihleri netten bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı