İzmir'de araç kiralama

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
13 Agustos'ta Türkiye'ye tatile geliyorum 5 Eylül'e kadar. Izmir'den (havaalani degil) bu süreler icinde araba kiralamak istiyorum ama buradan kiralarsam Euro seklinde ödeme aliyorlar. Türkiye'den TL ile bana uygun araba kiralama sirketleri önerebilir misiniz?

BMW 3'lük ya da 5'lik tercihimdir. Eger olmazsa buna yakin baska markalar da olabilir. Ve lütfen manuel vites olmasin sadece otomatik vites kullanabiliyorum. Manuel kullanmayali 10 sene olmustur herhalde.

Simdiden tesekkürler cevaplariniz icin.

Sevgiler :)

Son düzenleme:
Zeplin Rent a Car onerebilirim. Aracı ayağınıza kadar gelip teslim ediyorlar iletişim kurduğunuz halde.
Baktim simdi BMW yok ama VW Passat var günlügü 230 TL düsünebilirim burayi.
Konu dışı olacak ama sen kaç yaşındasın Engin abi :D
Profil/Hakkinda bölümünden bakabilirsiniz ama 37 yasindayim diyelim. 13 Agustos'da dogum günüm :)

07.08.2018.14-04-55.jpg

Hocam gelince konu açarsan seviniriz belki bir buluşma falan düzenlersin :D
Bulusma kesin olmayacak ama beni Izmir havaalaninda karsilayacak olan birine Lazerli alarm saat, DDR2 bellek gibi seyler hediye edebilirim Allahima :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı