Araç kiralama

Maksimum Zırh

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen7 5800H
16GB RAM
RTX3060
DELL G5515
Meslek
Amatör Yazar
Selam arkadaşlar herkese,

Kurban Bayramı'nın bitimini yıllık izinim ile birleştirip bir Karadeniz turu yapmak istiyorum. Trabzona uçakla gelip 1 hafta Trabzon-Rize-Artvin gezisi yaptıktan sonra uçak ile tekrar Trabzon'dan dönmek istiyorum. Ama gel gelelim bazı sorunlar var. Ehliyet yaşı ve araç kaskosu. Bu konular önümde engel oldu. Yaşım 24 fakat ehliyet yaşı 6 ay bile değil. Ayrıca bir araç ile ilgili oluşabilecek tüm sorunları karşılayan bir kasko bulamadım hep bir kaçak yollar var. Şimdi sorum şu arkadaşlar, ehliyet yaşı sorunu olmadan ve tüm sorunları karşılayan bir kasko bularak nasıl araç kiralayabilirim? Bu konuda bütçemi genişletebilirim, sorun olmaz. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Merhaba kurumsal firmalardan kiralayacaksanız hepsinde en az 1 yıldır ehliyet sahibi olmuş olmanız gerekiyor gibi bir kural var kurumsal firmalardan kiralamanız mümkün değil.
Ancak başka araç kiralama firmalarından belki bir çözüm bulabilirsiniz.
Veya kurumsal bir firma örneğin garentadan başkasının adına kiralayıp ek sürücü paketi alıp aracı siz kullanabilirsiniz yinede firmaya sormakta fayda var

Merhaba kurumsal firmalardan kiralayacaksanız hepsinde en az 1 yıldır ehliyet sahibi olmuş olmanız gerekiyor gibi bir kural var kurumsal firmalardan kiralamanız mümkün değil.
Ancak başka araç kiralama firmalarından belki bir çözüm bulabilirsiniz.
Veya kurumsal bir firma örneğin garentadan başkasının adına kiralayıp ek sürücü paketi alıp aracı siz kullanabilirsiniz yinede firmaya sormakta fayda var

Merhabalar teşekkür ediyorum bu benimde aklıma geldi fakat ek sürücü olunca da ehliyet yaşı şartı koşmuyorlar mı? Eğer sormuyorlarsa bu şekilde yapabilirim.

Ek sürücü de ehliyet yaşı soruyorlar mı hiç bilmiyorum daha önce hiç ek sürücü satın almadım firmaya telefon ile ulaşıp çok uyandırmadan olayı sorun isterseniz

Geri
Yukarı