Çözüldü 18 yaşında birisi banka kartı alabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
18 yaşını doldurduğunuzda alabilirsiniz. 18'i doldurmadan da ailenizle beraber bazı bankalardan kart alabiliyorsunuz. Bir tane vadesiz hesap kesinlikle gerekli ve açmalısınız.
18'i doldurmadan kredi kartı alamazsınız. Ancak ailenizin üzerine ek kart alabilirsiniz.
17 yaşımda Vakıfbank üzerinden Likecard aldım, bankada yüklü miktarda param vardı ve bu yüzden 2000 TL limitli kredi kartı tahsis ettiler üzerime.

17 yaşımda faize bile para yatırdım, neye dayanarak yanlış bilgi verdiniz anlamadım.

Asıl siz uyarı vermeden önce "nasıl aldınız ?" diye sormalısınız. Kişiye özel müşteri temsilcisi tahsis ediliyor ve bazı kurallar esnetilerek işlem yapılabiliyor. Senelerdir bankalarla iç içeyim.

Siz yanlış hatırlıyorsunuzdur. Yasal olarak o yaşta kredi kartı almak imkansız.

likecard.png

Siz yanlış hatırlıyorsunuzdur. Yasal olarak o yaşta kredi kartı almak imkansız.

Eki Görüntüle 1329948
Üstte yazdım. Kişiye özel müşteri temsilcisi üzerinden kurallar esnetilebilir. Bankada yüklü miktarda param olduğu için, bankaya özel talepte bulundular ve üzerime 2 adet kredi kartı verdiler. Birisi gold, birisi likecard. Temsilciler, yöneticilere başvurarak kuralları esnetebilirler.

Üstte yazdım. Kişiye özel müşteri temsilcisi üzerinden kurallar esnetilebilir. Bankada yüklü miktarda param olduğu için, bankaya özel talepte bulundular ve üzerime 2 adet kredi kartı verdiler. Birisi Gold, birisi likecard. Temsilciler, yöneticilere başvurarak kuralları esnetebilirler.

Ben öyle bir şey yok diye biliyorum.
Üstte yazdım. Kişiye özel müşteri temsilcisi üzerinden kurallar esnetilebilir. Bankada yüklü miktarda param olduğu için, bankaya özel talepte bulundular ve üzerime 2 adet kredi kartı verdiler. Birisi Gold, birisi likecard. Temsilciler, yöneticilere başvurarak kuralları esnetebilirler.

Temsilciler yönetici değiller ki esnetsinler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı