18 yaşında motorlu kuryelik

GamerZ754

Decapat
Makaleler
8
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gtx 1650ti 8x2 16gb ram r5 4600h
Merhaba arkadaşlar, şu an 17 yaşındayım bende sıradan bir Türk genciyim fakat aile tarafında o kadar şanssızım ki 18 olduğumda yemek sepetine falan kurye olarak girersem ayrı eve çıkıp hayatımı devam ettirebilir miyim sizce?

Annem veya babam yok siz sormadan söyleyeyim bunca yıl dedemle yaşadım vefat etti ondan sonra ananneme geldim mecburum bir çıkarı olması gerek.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, şu an 17 yaşındayım bende sıradan bir Türk genciyim fakat aile tarafında o kadar şanssızım ki 18 olduğumda yemek sepetine falan kurye olarak girersem ayrı eve çıkıp hayatımı devam ettirebilir miyim sizce?
ayrı eve çıkmak için para biriktirmek gerekli maalesef. İşe girdim tak diye eve çıkıyım diye bir olay çok zor. Hele kiralar bu kadarken bir de 2 kira depozito istiyorlar.

Motorun varsa güzel iş kuryecilik. Bende yarın garsonluk yapacağım inşallah. 18 olunca ayrı eve geçebilirsin çünkü güzel maaş veriyorlar.

Maaştan ötürü zaten kendim yaşayabilir miyim diye sordum bence yaşarım.

Millet derken yanlış anlama. Aileye küs, tastı tabağı fırlat anlamında demedim yanlış anlama. Farklı eve çıkmak için yapacaksan yapma ama evde harbiden çok büyük bir problem vardır onu bilemem. Her ev farklıdır. Cidden o derece kötü olsaydı buraya akıl danışmaya gelmezdin bence.

Millet derken yanlış anlama. Aileye küs, tastı tabağı fırlat anlamında demedim yanlış anlama. Farklı eve çıkmak için yapacaksan yapma ama evde harbiden çok büyük bir problem vardır on.

Durum kötü hocam kötünün kötüsü vardır diyorum hep te ne anne var ne baba bu yaşta dedem baktı onca yıl sağ olsun o vefat edince ananneme geldim biraz da mecburum açıkçası.

Motorun ve ehliyetin var mı? Tekstilde çalışabilirsin.

Ehliyet var motor yok kuriyelikte A1 istiyorlar onun için 18'e girince dedim bendeki A1 değil kuriyelerin maaşı askeri ücretin bayağı üstünde diye kuriyelik yazdım motor sürmeyi seviyorum zaten.

Geri
Yukarı