18 Yaşında Saç Dökülme Problemi

Biotin şampuan ve hapını kullanıyorum minoxil aldım ama babamın istememesi yüzünden kullanmaya başlamadım ve sanırım olduğum yerde seyir ediyorum.

Image1557361576.536223.jpg
Image1557361601.817096.jpg

Sanırım tek varlığımıda yirmilerin sonunda kaybeticem. :( İçimdeki acıyı bir bilseniz.

Moralim kendi kendine bozulur ama kimse bozamaz zaten fakat ben dökülme tarzınada sebebinede anlam veremiyorum. Çok yoğun araştırıp okudum. Oralara kanın gidemediğini düşünüyorum. Son bir senedir bu problem var ve son bir senedir kalbimde bir ağrı var bazen gidip bazen geliyor damar tıkalı gibi sanki bıçak ağrısı gibi oluyor. Şiddeti artıyor gittikçe. Onun için görünmedim doktora onun dışında çok aç kaldım besin hiç almadan yattığım günler oldu o günlerde başlamıştı bu dökülmede. Saçımı yağlı bıraktım bakamadım. Hepsi üst üste bindi sanırım. Hani ektirebilecek maddi gücümde var ama düşünsene gençliğinde en ihtiyacın olduğu dönemde saçların öz güvenini alıp gidiyor.

Yaklaşık 11 aydır bioxcin şampuan kullanıyorum. Daha önceside marketlerdeki bilindik şampuanları kullanıyordum. Saçlarım seyrekti ve duş alırken elime geliyordu. Bioxcin ile saçlarım artık daha güçlü. Seyrekliği nispeten azaldı ve duşta saçlarım dökülmüyor. Ek olarak dermatologa görünmende fayda var. Test yaptırmadan yollarsa başka bir doktora daha görün. Saçlarıma bakıp genetik olduğunu söyleyip yollamıştı :/

Yaklaşık 11 aydır bioxcin şampuan kullanıyorum. Daha önceside marketlerdeki bilindik şampuanları kullanıyordum. Saçlarım seyrekti ve duş alırken elime geliyordu. Bioxcin ile saçlarım artık daha güçlü. Seyrekliği nispeten azaldı ve duşta saçlarım dökülmüyor. Ek olarak dermatologa görünmende fayda var. Test yaptırmadan yollarsa başka bir doktora daha görün. Saçlarıma bakıp genetik olduğunu söyleyip yollamıştı :/

Saçlarıma acayip bi aleti gözüne tutup baktı. Erkek tipi dedi. İlaç yazdı yolladı. Yenisine görüneyim mi ?

İlaç minoxil bioxsin şampuan bide şu şey Eki Görüntüle 392476
Leş bir tadı var. Minoksil kullanmadım babamın isteği üstüne sizce kullanayım mı ?
Doktora sorup kullanabilirsin. Bioxcin şampuan kullandığımı söylemiştim ben doktora o da devam edebilirsin kullanmaya demişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı