18 yaşından küçük biri telefon alabilir mi?

Faturayı ismine keserler diye düşünüyorum. Kredi kartının yanında olması ve şifresini bilmen gerekir sadece bu kadar. Şimdiye kadar bir sürü yerden annemin kartı ile alışveriş yaptım. Telefon dahil kart onun üzerine ama fatura benim adıma.

Aceleniz yok ise bekleyebilirsiniz.

Arkadaşlar 1 gün bekle diyenler olmuş olay burda 1 gün beklemek değil. Şuan İstanbul'dayım ve cumartesi alacağım. Pazar zaten yasak var. Cumartesi akşamı da köye gideceğiz 1 ay gibi bir süre kalacağız. O yüzden almak istiyorum. Ailemle konuştum eğer veriyorlar ise git al dediler bende buraya sormak için konu açtım olay bu.

Arkadaşlar 1 gün bekle diyenler olmuş olay burda 1 gün beklemek değil. Şuan İstanbul'dayım ve cumartesi alacağım. Pazar zaten yasak var. Cumartesi akşamı da köye gideceğiz 1 ay gibi bir süre kalacağız. O yüzden almak istiyorum. Ailemle konuştum eğer veriyorlar ise git al dediler bende buraya sormak için konu açtım olay bu.
Aldınız mı?
Babanın günlük işi çıktıysa 1 gün bekle sen de, acelen ne?
300 IQ. Adam bir günlük işi mi çıktı diyor?

Arkadaşlar 1 gün bekle diyenler olmuş olay burada 1 gün beklemek değil. Şu an İstanbul'dayım ve cumartesi alacağım. Pazar zaten yasak var. Cumartesi akşamı da köye gideceğiz 1 ay gibi bir süre kalacağız. O yüzden almak istiyorum. Ailemle konuştum eğer veriyorlar ise git al dediler bende buraya sormak için konu açtım olay bu.

Peşin ücret ödeyip alacaksanız birkaç bilgi doldurup imza ile rahatlıkla alabilirsiniz.
Ama taksitte galiba veli veya reşit biri lazım bilmiyorum tam.

Yeni konular

Geri
Yukarı