18 yaşından küçük birisi Ininal ile nasıl oyun alabilir?

Miles Upshur

Centipat
Daha fazla  
Şimdi neler yaptığımı eksiksiz anlatıyorum:
1- Ininal'ı aldım (sadece aldım, başka hiçbir şey yapmadım).
2- Şok'tan para yükledim.
Bu kadar.

18 yaşından küçüğüm. O yüzden uygulamaya kayıt olamadım. Nasıl oyun alacağım?

Papara kart 18 yaş altı için en uygun karttır. Papara al.

Ailenin de üye olması gerek.

Onaysız hesap olarak aile izni almadan sadece üye olup İnternet harcaması yapabilir.

Arkadaş ininal aldım diyor. Siz Papara konuşuyorsunuz. Garip.

Neyse konuya dönelim. İninalda hesap açmak için 13 yaşından büyük olmanız gerekli. 18 yaş ile bir alakadı yok eğer değişmediyse sistem. Olmuyorsa aile bireyinizin kimliğini girin.

Arkadaş ininal aldım diyor. Siz Papara konuşuyorsunuz. Garip.

Neyse konuya dönelim. İninalda hesap açmak için 13 yaşından büyük olmanız gerekli. 18 yaş ile bir alakadı yok eğer değişmediyse sistem. Olmuyorsa aile bireyinizin kimliğini girin.
Dostum İninal gibi bir karta aidat ve sürekli yükleme kesim ücreti ödemektense ve ailesinin T.C.'sini kullanmaktansa kendi adına olan bir kartı kullanıp, aidat ödememesi daha mantıklı.

Dostum İninal gibi bir karta aidat ve sürekli yükleme kesim ücreti ödemektense ve ailesinin T.C.'sini kullanmaktansa kendi adına olan bir kartı kullanıp, aidat ödememesi daha mantıklı.

Hocam arkadaş kartı almış. Almakla kalmamış, bir de para yüklemiş. Bu saatten sonra Papara al demek uygun olmaz.

Şimdi neler yaptığımı eksiksiz anlatıyorum:
1- ıninal'ı aldım (sadece aldım, başka hiçbir şey yapmadım).
2- şok'tan para yükledim.
Bu kadar.

18 yaşından küçüğüm. O yüzden uygulamaya kayıt olamadım. Nasıl oyun alacağım?

Eğer sistem değişmediyse 13 yaş üstü kabul edilio.

Aga benim 18 yaşında olmam için 2 yıl beklemem lazım 13 yaşımdan büyüğüm yani ama tel uygulamasına girmem için tc istiyor tc girince yaşım 18 den küçük olunca kabul etmiyor

zaten 2 tl kesiliyor çok değil

Herhalde uygulmasına kayıt olup kartı etkinleştirmem lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı