18 yaşından küçükler Freelancer web site satışı yapabilir mi?

KYMBAVV

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Web Designer
Merhabalar, ben 16 yaşındayım, web tasarım yapıyorum. Bunu satmak istiyorum. Bionluk gibi Freelancer sitelerinde satış yapsam sıkıntı çıkar mı?

Yapabilir. Lise 2'den üniversiteye kadar ben de yapmıştım. Önemli olan işinin kaliteli olması ve kendine güvenmen. Onun dışında bir vadesiz banka hesabına ihtiyacın oluyor. Yasal olarak bir sıkıntı yok.

Kurumsal kimlik yapan ajanslarla da çalışabilirsin. Onlara da başvurabilirsin. Daha kurumsal bir deneyim olur senin için. Bionluk'ta her çeşit insan var. Biraz zorlanabilirsin.

Yapabilir. Lise 2'den üniversiteye kadar ben de yapmıştım. Önemli olan işinin kaliteli olması ve kendine güvenmen. Onun dışında bir vadesiz banka hesabına ihtiyacın oluyor. Yasal olarak bir sıkıntı yok.

Kurumsal kimlik yapan ajanslarla da çalışabilirsin. Onlara da başvurabilirsin. Daha kurumsal bir deneyim olur senin için. Bionluk'ta her çeşit insan var. Biraz zorlanabilirsin.

Vergi işlemleri nasıl oluyor oradan da vergi isteniyor mu?

Vadesiz banka hesabı açmak için ebeveyne gerek oluyor mu?

Senin adına gözükür ama aslında velinin adınadır biraz karışık.

Abi peki kendi adımıza hesap açıp kartı ailemizin mi yapacağız yoksa her şeyi kendi adına yapıp yaşını mı büyük göstereceksin ya da direk ailenin adına mı yapacaksın her şeyi, bende girmek istiyorum bu işlere.

Geri
Yukarı