18 yaşından küçükler otelde çalışabilir mi?

Socxre

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar.
Ben 17 yaşındayım ama otelde çalışmak istiyorum, bu konu hakkında ne yapacağımı bilmiyorum. Ailemin durumu kötü olduğu için çalışmak istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Selamlar.
Ben 17 yaşındayım ama otelde çalışmak istiyorum, bu konu hakkında ne yapacağımı bilmiyorum. Ailemin durumu kötü olduğu için çalışmak istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Çalışırsın ama sigorta falan olmuyor diye biliyorum.

Evet arkadaşlar çalışabiliyormuşum. Noterden aile izni ile istediğim otelde çalışıp istediğim bankadan hesap açabiliyorum. Çözüm olarak nasıl işaretleniyor?
Bu arada sigorta da oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar çalışabiliyormuşum. Noterden aile izni ile istediğim otelde çalışıp istediğim bankadan hesap açabiliyorum. Çözüm olarak nasıl işaretleniyor?
Bu arada sigorta da oluyor.
Çalışabiliyorsun ama 18 yaşından büyükler ile aynı saat değil. Onlardan daha az saatlerde çalışıyorsun. Örnek onlar günde 12 saat çalışıyorsa sen günde 10 saat çalışıyorsun normalde. Hatırladığım kadarıyla.

Çalışabiliyorsun ama 18 yaşından büyükler ile aynı saat değil. Onlardan daha az saatlerde çalışıyorsun. Örnek onlar günde 12 saat çalışıyorsa sen günde 10 saat çalışıyorsun normalde. Hatırladığım kadar.

Günde 8 saat diye anlaştık. Normal çalışanlarda 8 bende 8. Senin dediğin stajyerler için geçerli sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı