18 yaşını doldurmamış hacker Türkiye'de ceza alır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır amacım ve ilgi alanım siber güvenlik değil. Bu konuyu merakımdan açtım ve açmaz olaydım. Herkes dalga geçti xd. Dediğim gibi böyle hack falan hiç işim olmaz. Daha çok program yazıp otellere satmak, mobil uygulama yazmak, basit mobil oyunlar yazmak gibi şeyler yapmak istiyorum. Cevabın için çok teşekkürler. Fakat 1 sene sonra buraya gelip neler yaptığımı tarihleri ile yazmayı çok çok isterim. Sadece seni değil bu konuya mesaj yazan herkesi 1 yıl sonra buraya davet ediyorum.

Sizi yetistiren ailenize katki saglayacak bir sey yapin. 15 yasinda en fazla sagda solda gorup Kali yuklersin. Dersinize calisin.
İnan bana yeterince derslerime çalışıyorum. Herkes aynı şeyleri yazıp duruyor. Yukarıdaki herkes gibi 1 sene sonra senide buraya bekliyorum.
Dostum sen baya acemisin. Sadece color 2 ve tree yaz. Böylece gerçek bir hacker olursun.

Evet arkadaşlar size bir "heckır." Olarak nasıl "heckır." Olabileceğinizi anlatacağım.

1. adım; CMD arka planını değiştirin.
2. adım. Masaüstünüze metin belgesi oluşturup şu kodu yazın;
@Echo off.
Pause.
Color a.
CLS.

A.
Echo %random%%random%%random%%random%%random%%random%%r andom%%random%%random%%random%%random%%random%%ran dom%%random%%random%%random%%random%%random%%rando m%%random%%random%%random%%random%%random%%random% %random%%random%%random%%random%%random%%random%%r andom%%random%%random%%random%%random%%random%%ran dom%%random%%random%%random%%random%%random%
Goto a.
Bu kod ile çok "hawali." Bir "heckır." Olabilirsiniz. Bu kodu yazdıktan sonra metini farklı kaydet deyip adını "Hack.bat" Yaparal kaydedin.

3. adım; bedava Minecraft preminium üyelik vaat ettiğinizi söyleyip, kişinin IP adresini isteyin. Bu sayede bir "heckır." Olarak kurbanımızın konumunu bulup hackleyebiliriz.

4. adım; Tht'de çalıştığınızı söyleyin.

5. adım; masaüstü arka plânınız kesinlikle akışkan yazılı veya anonim kişiliğinizi ortaya çıkaracak bir wallpaper olmalı.

6. adım; kesinlikle sosyal medya hesabınızda hackerlik ile ilgili fotoğraflar olmalı.

Evet arkadaşlar tüm adımları gerçekleştirdiyseniz artık sizde usta, profesyonel bir "Heckır." Oldunuz demektir. Artık herkesin korkulu rüyası anonim bir hackersiniz.

Eğer bir gün olur da EBA'yı hacklersen şu veletin de hasabını çalmayı unutma;

O değil de Eba ana sayfama girdiğimde pek de eğitim bilişim ağı'nı andırmadığını görüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…