180 milyon dolarınız olsaydı hangi işlere atılırdınız?

Yanlış hatırlamıyorsam elon musk 180 milyon dolara satmıştı ZIP2 adlı şirketini. 3 tane işe atıldı sağlıklı enerji(solarcity), sağlıklı teknoloji(Tesla), uzay(spaceX) . Sizin 180 milyon dolarınız olsa hangi işe veyahut hangi işlere atılırdınız? Ben web siteleri, mobil uygulamalar, oyunlar geliştiren ve uzayla ilgili çalışmalar yapan bir holding kurardım.

Bir villa alırdım ailemi oraya taşırdım güzel bir PC toplarım altıma bir tane Lamborghini Urus çekerdim gördüğüm sağlıkcılarada para verirdim zaten kalan parayla ömrümün yettiği kadar yaşarım.

20 milyonuna villa yaptırırdım. İçinde her şey olacak. Su kaydırakları, çarpışan arabalar, Top, basketbol, voleybol oynama yerleri, spor salonu, yüzme salonu, havuzlar, langırtlar falan döşerdim. Daha sonra tam RTX 3090 alacakken uyanıp tekrardan uykuya dalmaya çalışırdım.

Atılmazdim, hayatımı yaşardım. Hazira dağ dayanmaz ama bu para 180 milyon dolar.
100 yıl boyunca her ay 100 bin tl bile harcasanız bitmeyecek kadar :D .
20 milyonuna villa yaptırırdım. İçinde her şey olacak. Su kaydırakları, çarpışan arabalar, Top, basketbol, voleybol oynama yerleri, spor salonu, yüzme salonu, havuzlar, langırtlar falan döşerdim. Daha sonra tam RTX 3090 alacakken uyanıp tekrardan uykuya dalmaya çalışırdım.
:')

Geri
Yukarı