1 Milyon Dolarınız Olsa Hangi Bilgisayarı Alırdınız?

enter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hayal edin 1 milyon dolarınız var, hangi PC alırsınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Platinum 9820, 112 izlek bi' işlemci, anakart destekliyorsa iki adet.
Yanına 4 adet Titan RTX
Gerisi işte en pahalı olanlarından.
CPU kendi başına 400 Watt çekiyor, 1 milyondan biraz ayırıp güneş paneli kurmamda bir sorun yoktur umarım.

Soğutma sistemini kasanın içine yapmam. Borular vasıtasıyla doğrudan balkona, oradan devasa bir radyatörle soğutulmuş suyu tekrar kasaya pompalatırdım. Sıfır ses... RGB fanlarla mahalleyi aydınlatmak da işin eğlencesi.

Yanına 4 adet Titan RTX
CPU kendi başına 400 Watt çekiyor, 1 milyondan biraz ayırıp güneş paneli kurmamda bir sorun yoktur umarım.

Soğutma sistemini kasanın içine yapmam. Borular vasıtasıyla doğrudan balkona, oradan devasa bir radyatörle soğutulmuş suyu tekrar kasaya pompalatırdım. Sıfır ses... RGB fanlarla mahalleyi aydınlatmak da işin eğlencesi.
Hayal gücüne hayran kaldım.

Darboğaz yapabilir.[emoji16]
Yanına 4 adet Titan RTX

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı