180 TL Klavye-Mouse önerisi

WhiteWolf

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Klavye ve farem çok ses çıkarıyor. Ayrıca hiç kullanışlı değil. Ben de yeni klavye ve mouse almaya karar verdim. Gece oynarken fazla ses çıkarmayan ve uzun süre bozulmadan kullanabileceğim bir klavye+mouse önerir misiniz? Genelde FPS oyunları oynuyorum. (Özellikle CS:GO). Bütçe en fazla 180 TL. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Klavye ve farem çok ses çıkarıyor. Ayrıca hiç kullanışlı değil. Ben de yeni klavye ve mouse almaya karar verdim. Gece oynarken fazla ses çıkarmayan ve uzun süre bozulmadan kullanabileceğim bir klavye+mouse önerir misiniz? Genelde FPS oyunları oynuyorum. (Özellikle CS:GO). Bütçe en fazla 180 TL. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.
Mouse: Bloody A9 Multi Core Metal Ayak Siyah Optik Oyuncu Mouse Fiyatı
Klavye: Bloody B120 Turbo Kablolu Led Aydınlatmalı Siyah Oyuncu Fiyatı
Kusura bakmayın 214 TL biraz aştı ama emin olun pişman olmazsınız.

Cooler Master Devastator II'yi 2 aydır kullanıyorum. Kullanıcısını üzmez. Özellikle klavyesi daha önce denediğim G105 gibi bir muadiline göre hem hissiyat anlamında, hem de performans anlamında çok çok başarılı. 150 lira civarında da fiyatı mevcut.

Yalnız küçük bir dipnot, setin faresi çok başarılı bir fare değil, benim ikisine de ihtiyacım olduğu için aldım ama fareyi cuma günü Rival 700 ile değiştirdim.

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Kusura bakmayın faresini beğenmedim:). Onun yerine başka önerileriniz var mı? Bir de Bloody A9 nasıl? CS:GO'da iş görür mü?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı