180 TL Mekanik klavye önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bütçem maksimum 180 TL. FPS oyunları oynayacağım. Mekanik veya iyi bir klavye önerir misiniz? Ayrıca bunu buldum kullanan veya bir bilgi sahibi olan bana bir şey söyleyebilir mi?
Klavye bu:
Gamepower Warlock Mekanik Oyuncu Klavye Gaming Kırmızı Switch - n11.com
Gamepower Warlock Blue Switch Mekanik RGB Gaming Klavye baktığın klavyeyi de burdan alabilirsin daha ucuz ve güvenilir.
İki ürünüde tavsiye etmiyorum. Klon Switch kullanıyorlar. Malzeme kaliteleri kötü olduğundan dolayı ömürleride çok uzun olmaz.
Doğru söylüyorsun ama kaliteli bir mekanik klavye bu fiyatta bulması imkansız arkadaşın.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 aydır kullanıyorum. Çok rahatsız olduğum bir noktası olmadı. Klasik Çin yapımı klavye işte ne beklediğinize göre değişir memnuniyet olayı.

Yukarıda da gördüm bende kullandığım için yazayım dedim. James Donkey 610 Red Switch RGB Mekanik Klavye. 170 liraya İnce Hesap’tan indirime girince almıştım. Çok kaliteli ve şık bir ürün.

1 aydır kullanıyorum. Çok rahatsız olduğum bir noktası olmadı. Klasik Çin yapımı klavye işte ne beklediğinize göre değişir memnuniyet olayı.
Teşekkür ederim.
İki ürünüde tavsiye etmiyorum. Klon Switch kullanıyorlar. Malzeme kaliteleri kötü olduğundan dolayı ömürleride çok uzun olmaz.
Mekanik olmasına gerek yok iyi bir klavye olursa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master Masterkeys Lite RGB modeli N11 üzerinde 220 Liraya satılıyor. Bütçenizi aşıyor. Ama bu fiyat aralığında kaliteli ürün arıyorsanız, tercih edebilirsiniz. Mekanik hisli Mem-chanical anahtarlar ve 6 Katmanlı RGB aydınlatmaya sahip kaliteli bir üründür. Bu Bütçe aralığında Corsair K55 modelide bulunuyor. İndirime girerse alınabilir. Onun haricinde Sadece Klon Switchli çin ürünleri var. Onlarıda almanızı tavsiye etmiyorum. Sadece günü kurtarırlar. Düzgün kullansanız bile kötü malzeme kalitesi yüzünden bir süre sonra durduk yere bozuluyorlar.

O fiyata al geç. Zaten ne beklersin o fiyata? Düzgün kullanırsan sıkıntı da çıkarmazlar sadece uzun ömürlü olmazlar. Yoksa herkesin diline takılmış Çin Malı diye.

Düzgün kullanım ile alakası yok. Maliyeti azaltmak için en dandik malzemeler kullanılıyor. Bu yüzden bir süre sonra durduk yere bozuluyorlar. Düzgün bir mekanik klavye için en az 330 Lira bütçe gerekiyor. Bu tür dandik ürünleri almak yerine uzun ömürlü bir modelin alınması daha doğru olur. Klavyelerde kullanılan tuşlar bile eli yoruyor. Switchler normal membran klavye kullanıyormuş hissi veriyor. Önerdiğim model bu Klon switchlerden daha iyi mekanik hissi sunuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı