PS5 Pro ne zaman çıkar?

ArdatheMan

Femtopat
Daha fazla  
YKS bitimine doğru Almanya'dan PS5 getireceğim fakat yakında PS5 Pro çıkacağı haberleri çoğalıyor. GTA 6 yüksek ihtimal Pro dışı performans vermeyecek şu an oradan ikinci el alıp burada işim bitince iki ele satmak fikri var aklımda ama şu an ikinci el PS5 konsolların PS4 kadar sattığını düşünmüyorum. Elimde kalmasından korkuyorum yakın zamandan duyururlar mi yoksa daha var mı?

Vallahi bir ara PS5 Pro'nun ticari bir strateji olarak GTA 6 ile beraber çıkacağı söyleniyordu. Eğer söylenti gerçekse PS5 Pro GTA 6 ile birlikte 2025'in sonbaharında çıkar. O işten vazgeçilmişse PS5 Pro'nun 2024 sonbaharında çıkacağı öngörülüyor.

Vallahi bir ara PS5 Pro'nun ticari bir strateji olarak GTA 6 ile beraber çıkacağı söyleniyordu. Eğer söylenti gerçekse PS5 Pro GTA 6 ile birlikte 2025'in sonbaharında çıkar. O işten vazgeçilmişse PS5 Pro'nun 2024 sonbaharında çıkacağı öngörülüyor.

GTA 6 da kesinlikle bir erteleme olur o iş zor öte yandan diyelim ki doğru Xbox 2026 da yeni nesil konsol çıkarmayı planlıyor tarzı bir haber görmüştüm gerçekleşmesi durumunda Sony PS5 Pro yerine PS6 ya yoğunlaşabilir. Daha yeni nesil konsollar için doğru düzgün yapımlar göremedik.

Yeni konular

Geri
Yukarı