180 TL ve altına alınabilecek en iyi kulak içi kulaklık

Liutenant

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Los Angeles, CA
Daha fazla  
Meslek
IT Engineering student.
Merhabalar, Max. 180TL bütçem olduğu için ve bu fiyata maalesef ülkemizde beş para etmez kulaküstü kulaklıklar olduğu için ben de kaliteli bir kulak içi alıp jak dönüştürücüsüyle mikrofonunu da kullanacağım bir kulaklık alacağım. Bunun yanında ek olarak da yüksek ses kalitesi almış olacağım.
Listemde bunlar var ek olarak Apple EarPods kulaklığım kasanın arkasına yetişmiyor o yüzden alacağım kulaklığın EarPods'dan (sanırım 1 metre) uzun olması ya da jak uzatıcı almam gerekli.
Listem burada ek olarak şunu alma ya da şunu şiddetle tavsiye ediyorum dediğiniz kulaklık varsa yorumlarda belirtiniz.

Screenshot_1.png

KZ hiç estetik durmuyor o yüzden almayı düşünmüyorum. Senheiser alırsam para kalmayacak eğer kulaklık anakart portuna yetişmezse mikrofonunu kullanamayacağım. Ayrıca kasanın ön portları cızırtı yapıyor.

KZ hiç estetik durmuyor o yüzden almayı düşünmüyorum. Sennheiser alırsam para kalmayacak eğer kulaklık anakart portuna yetişmezse mikrofonunu kullanamayacağım. Ayrıca kasanın ön portları cızırtı yapıyor.
Yani KZ almak istemiyorsanız şiddetle CX80s öneririm eski CX 200 kullanıcısı olarak.

Çin'den 5 dolara çakmasını almıştım XD.
Çakması bile gayet iyiydi ama. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı