180 TL'ye kasa temizlemek için kompresör önerisi

Jex Blake

Hectopat
Sistemimi 4 aydır temizlemiyorum, çok tozlandı. En pratik ve sağlıklı yol kompresörle temizlemekmiş sanırım.

En fazla 180 TL bütçem var. Bu bütçede kasa için yeterli hava basma kapasitesine sahip olan bir ürün almak istiyorum.

Önümüzdeki 4-5 yıl kullanacağım. Uzun ömürlü olması lazım.

Ayrıca kasayı temizlerken fanları hızlı dönmesin diye tutmak lazımmış sanırım.

Haricinde yapmam gereken herhangi bir işlem var mı?

Sistemimi 4 aydır temizlemiyorum, çok tozlandı. En pratik ve sağlıklı yol kompresörle temizlemekmiş sanırım.

En fazla 180 TL bütçem var. Bu bütçede kasa için yeterli hava basma kapasitesine sahip olan bir ürün almak istiyorum.

Önümüzdeki 4-5 yıl kullanacağım. Uzun ömürlü olması lazım.

Ayrıca kasayı temizlerken fanları hızlı dönmesin diye tutmak lazımmış sanırım.

Haricinde yapmam gereken herhangi bir işlem var mı?

Maalesef hocam bu bütcede kasa kalmadı ekonomi şartlar nedeniyle :(

Şu sıralar ben de arıyorum aynı bütçe hem de. Hepsiburadadan 120 lira iken alacağım ürün 160 lira olmuş gerçekten pişman oldum almayı unuttuğuma.

Hocam 50tl daha ekleyebilirseniz kaliteli bir ürün önerebilirim bende kullanıyorum çok memmunum sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum ürünün linki:

Aynı ürünü düşünüyorum ben de ama yorumlarda yanık kokusu geliyor gibi yorumlar gördüm. Sizin tecrübeniz nedir bu konuda?

Nadir de olsa bu tür şeyler de elbet sorun yaşayan kişiler olur. Ama bir kişi de bu sorun var diye sizde de böyle bir sorun olacak diye bir şey yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı