asknakkaya

Hectopat
Daha fazla  
HDD ve monitör hariç olacak. 1800-2000 TL civarlarında oyun sistemi önerisinde bulunabilir misiniz?
YouTube'da videolardaki sistemlerin çoğu dolar kuru yüzünden şu an +400-600 TL daha yüksek.
Sizden ricam kardeşinize güzel bir ileriye dönük sistem oturtmanız.
Edit:
Kendi bilgisayarımda LoL'ü oynarken sıkıntı yaşadığım için böyle bir şey düşündüm, eğer ki benim gaziyi düzeltebiliriz diyen varsa onun üzerine ekleyerek de bir şeyler yapabiliriz. Bütçe biraz sıkıntılı öğrenciyiz malum :cry:
  • RAM: 2 GB default galiba yok açtım baktım kasayı :D
  • Ekran kartı : Nvidia GT 630
  • Harddisk : Toshiba 500GB
  • İşlemci : Intel 2.45 GHz olması lazım
  • SSD : Yok
  • Kasa : Exper
  • Güç kaynağı : Bilinmiyor
Eğer olursa bunun üzerine bir şey koyup öyle yapalım diyorum ama önce kasadaki aux girişini tamir ettirmem gerek ve harddisk hariç diğer parçalarda oynama yapmamız lazım sanırsam, genelde oynadığım oyunlar LoL, CS:GO tarzı. İzmir içi yardım edecek olursa daha bi mutlu olurum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki sisteme yatırım yapmanızı önermem. Satıp şu anki bütçenize ekleyin, bu şekilde yeni bir sistem toplayın.

HDD yi almayıp kendi kasandaki HDD yi kullanırsan 2000tl civarına düşecektir. Bu sistemle lol ve cs:go yu en yüksek ayarlarda oynayabilirsin. Teknobiyotik üzerinden pc sihirbazından topladım.
upload_2018-1-18_14-39-5.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı