1800-2000TL Monitör önerisi

Bütçe
2000
Neyi kötü hocam?
23.8'de Curved olunca monitör çok saçma duruyor. FPS oyunlarında zaten berbat ona girmiyorum bile. Curved olmasının amacı oyun oynarken oyunun içinde gibi olma hissini arttırmaktır ve bu olayı en iyi 32' ve 27'ler yapıyor. 24'de Curved olması gözü yormaktan birşey değil. VA panel farkına gelmiyorum bile:
IPS-vs-VA-vs-TN-Panel-Ozellik-ve-Karsilastirmasi.jpg

23.8'de Curved olunca monitör çok saçma duruyor. FPS oyunlarında zaten berbat ona girmiyorum bile. Curved olmasının amacı oyun oynarken oyunun içinde gibi olma hissini arttırmaktır ve bu olayı en iyi 32' ve 27'ler yapıyor. 24'de Curved olması gözü yormaktan birşey değil. VA panel farkına gelmiyorum bile:Eki Görüntüle 876402
Biliyorum ama monitör özellik olarak güzel yani alan sorun yaşamaz.

Vallahi ben 1 senedir James Donkey'in 27 inch olanını kullanıyorum buna da çok kötü yorum vardı. TN panel ve 27inch 1080p kötü diye. Sadece TN panelden dolayı beyazlar ışık kapalıyken göz yoruyor onun dışında aşırı memnunum 1300 TL'ye almıştım şimdi ki parasını hak etmiyor şimdi olsa almam.

Vallahi ben 1 senedir James Donkey'in 27 inch olanını kullanıyorum buna da çok kötü yorum vardı. TN panel ve 27inch 1080p kötü diye. Sadece TN panelden dolayı beyazlar ışık kapalıyken göz yoruyor onun dışında aşırı memnunum 1300 TL'ye almıştım şu anki parasını hak etmiyor şu an olsa almam.
Hocam TN zulümdür ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı