1800 Euro (Amazon.it üzerinden) Gaming laptop önerisi

Bütçe
1800€

Hephaistost

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Elimde 1800 euro Amazon İtalya bakiyesi var sadece buradan alışveriş yapabiliyorum ve İtalya'da ikamet ediyorum. Bana elimde bulunan bütçe ile önerebileceğiniz Gaming laptoplar nelerdir? (RTX 4000 serisi olabilirse daha iyi olur)

Herkese iyi akşamlar dilerim, yardımlarınızı bekliyorum.

165 hz ekran yenileme hızından düşük laptop almayın. Ekran kartının gücü işe yaramaz hale gelmesin

Böyle bir şey buldum ama çıkması 1-2 ayı bulabilir. Şu anlık satın alınabilir ama dağıtım zamanı belli değil. Aynısını amazon ingiltereden yaşamıştım. Aylarca siparişte durmuştu.

165 hz ekran yenileme hızından düşük laptop almayın. Ekran kartının gücü işe yaramaz hale gelmesin
Fikrinize katılıyorum. Bu fiyat aralığına QHD RTX 4060-4070 bulabilsem çok sevinirdim.

Laptopların ekran yenileme hızı düşük bildiğiniz gibi. Yeni 4000 serisi RTX ekran kartları çıktı Oyun için laptopta bu kadar güçlü ekran kartı gereksiz değil mi? Oyun 300 FPS verse ekranın max vereceği yenileme hızı\ Fps165.

Laptopların ekran yenileme hızı düşük bildiğiniz gibi. Yeni 4000 serisi RTX ekran kartları çıktı Oyun için laptopta bu kadar güçlü ekran kartı gereksiz değil mi? Oyun 300 FPS verse ekranın max vereceği yenileme hızı\ Fps165.

Aslında biraz gerekli kalıyor,o pişmanlığı yaşamadan bulmaya odaklandım biraz dolayısıyla. Çoğunlukla yeni çıkan oyunlarda nvidia teknolojilerine odaklanarak tasarlayacaklardır geçen yıllarda olduğu gibi düşünüyorum. Şu Frame Generation muhabbeti yüzünden kullanıcıyı daha çok zorlayacak oyunların çıkması mümkün.
Attığınız MSI yapılan karşılaştırma videolarında 3080 gücünde bir performans veriyordu. Jarrod's Tech kanalından izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam. Şu ana kadar olan en iyi seçeneklerden bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

Aslında biraz gerekli kalıyor,o pişmanlığı yaşamadan bulmaya odaklandım biraz dolayısıyla. Çoğunlukla yeni çıkan oyunda nvidia teknolojilerine odaklanarak tasarlayacaklardır geçen yıllarda olduğu gibi düşünüyorum. Şu Frame Generation muhabbeti yüzünden kullanıcıyı daha çok zorlayacak oyunların çıkması mümkün.
Attığınız MSI yapılan karşılaştırma videolarında 3080 gücünde bir performans veriyordu. Jared's Tech kanalından izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam. Şu ana kadar olan en iyi seçeneklerden bence. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bir de şöyle bir seçeneğim olabilir, 4060+ekran. Amazon.it tabi ddr4 bu laptopta rahatsız edici kalıyor.
Attığınız Vector'e eşdeğer olabilecek stealth var bir de.
özellikleri:MSI Gaming GS77 12UGS-004FR Stealth - GS77 12UGS-004FR laptop specifications

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı