1800 liraya 2.el Redmi Note 8 2 (yurt dışı) alınır mı?

Yurt dışı olunca ne fark ediyor sorun yaratır mı?

2.500 TL gibi bir fiyatı vardı sanırım ödüyorsunuz sınırsız şekilde açılıyor IMEI kaydı araştırın öyle alın 50 60 TL'ye yapılıyor diyenleri pek takmayın telefona format veya güncelleme yapınca gidiyor o IMEI daha da sıkıntıya girersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışı olunca ne fark ediyor sorun yaratır mı?
Yurtdışı almamaya özen gösterin. Garantiden dolayı vs değil, IMEI olayından dolayı. Uğraşmak istemezsiniz sürekli telefoncuya gidip IMEI attırmayla. 2. El Note 8 TR cihazı bakın başınız ağrımasın.

Eski bir telefonunuz varsa tuşlu vs. IMEI'sini alıp atarsınız çok zor bir işlem değil. Xiaomi cihazlar için bu tarz rehberler bol.

2.500 TL gibi bir fiyatı vardı sanırım ödüyorsunuz sınırsız şekilde açılıyor IMEI kaydı araştırın öyle alın 50 60 TL'ye yapılıyor diyenleri pek takmayın telefona format veya güncelleme yapınca gidiyor o IMEI daha da sıkıntıya girersiniz.

"Format veya güncellemede IMEI gidiyor" olayı IMEI'nin nasıl atıldığına bağlı. Telefonum kaçak, IMEI'li 2 defa format attım, kaç defa da ROM attım. IMEI "bana mısın?" demiyor. Bu "IMEI formatla güncellemeyle falan kesinlikle gitmez!" demek değil yanlış anlaşılmasın. Sadece bu durum her zaman geçerli değil buna değinmeye çalışıyorum. İyi sosyaller.

Geri
Yukarı