2.el Note 8 Pro alınır mı?

AZRAIL KAAN

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. Arkadaşlar liseye ilk gectigimde maddi durumdan dolayi 2.el Samsung A7 2016 almistim 850 TL'ye. Şu an 4.yilim ve telefonda herhangi bir sorun olmadi. Telefon yere dustu şu ankirik. Yaptirmak icin 900-1000 TL istiyorlar. 2.el piyasasi zaten o para. Şu an bu telefonu yaptirmak mantikli gelmiyor. Telefonu genel olarak oyun oynamak icin kullanan birisiyim. Biraz arastirma yaptim. Ve bana gore oyun odakli en uygun fiyatli telefon Note 8 Pro olarak belirledim. Şu an bile durumum yok fakat bayram harcliklarim falan derken sagdan soldan bir sekilde para bulup almak istiyorum. Bildigim kadariyla yazilim guncellemesinden once PUBG 60 FPS veriyor guncelleme yapinca 45'e dusuyor. Ki zaten PUBG seven bir adam degilim. Shadow fight 3-4 MLBB arada bir de PUBG oynarim. Aklimda 2 link var 1'ini buraya atiyorum bakarsaniz sevinirim. Telefonu alirken adama neleri sormam gerekiyor?

Telefon iyi ama yeni yazılım güncellemeleriyle birlikte işlemciyi kısıtladılar geçen sene en yüksek ayarda gram kasmayan oyun şu an ara ara takılıyor daha iyi bir şey almakta fayda var.

Muhtemel 2-3 yıla selası okunmayan cihazların içine girecek.

Geri
Yukarı