1800₺ monitör tavsiyesi

DP kablosunu atar misin bende senin monitörden alacağım bir de. Kavisli yazmissiniz ama. Kavisli model degilki G241.
DP Kablosu yanında geldi , IPS olmasına rağmen ekran aynı kavisli gibi yani benim sevdiğim tarz biraz geniş ve üste , alta oynayan ne dediğimi anlamışsınızdır umarım.
DP kablosunu atar misin bende senin monitörden alacağım bir de. Kavisli yazmissiniz ama. Kavisli model degilki G241.
Şöyle örnek vereyim mesela AOC'ın IPS modelleri uzay mekiği gibi havaya kalkıyor ve ekran tamamıyla düz, o FPS hissiyatını vermiyor bana göre.

DP kablosu yanında geldi, IPS olmasına rağmen ekran aynı kavisli gibi yani benim sevdiğim tarz biraz geniş ve üste, alta oynayan ne dediğimi anlamışsınızdır umarım.

Şöyle örnek vereyim mesela AOC'ın IPS modelleri uzay mekiği gibi havaya kalkıyor ve ekran tamamıyla düz, o FPS hissiyatını vermiyor bana göre.

Sizinki MSI optik G241 değil mi? Kutu icerigine baktim HDMI cikiyor diyorlar.

Son düzenleme:
Vallahi gercekten DP cikiyorsa bosuna almim.
Hocam ben bundan 5-6 ay önce aldım, yanında 2 tane sarılmış şekilde kablo gönderdiler bir tanesi altın uçlu HDMI , bir tanesi de display port. Satıcı yanında hediye olarak mı gönderdi orasını bilemem ancak bana iki bağlantı kablosu geldi.
Bence arkadaş hangi monitöre sahip olduğunu tam bilmiyor.
Mesaj sayısını arttırmak için her şeye böyle yorum mu yapıyorsunuz?

Hocam ben bundan 5-6 ay önce aldım, yanında 2 tane sarılmış şekilde kablo gönderdiler bir tanesi altın uçlu HDMI, bir tanesi de Display Port. Satıcı yanında hediye olarak mı gönderdi orasını bilemem ancak bana iki bağlantı kablosu geldi.

Hangi saticidan aldiniz bende aliyim. Oradan.
Hocam ben bundan 5-6 ay önce aldım, yanında 2 tane sarılmış şekilde kablo gönderdiler bir tanesi altın uçlu HDMI, bir tanesi de Display Port. Satıcı yanında hediye olarak mı gönderdi orasını bilemem ancak bana iki bağlantı kablosu geldi.

Yardimci olur musunuz bosuna DP kablosu parasi vermej istemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı