1800 TL 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
1800
Merhabalar, 1800 TL'ye pıyasada uygun bır 144 Hz monitör bulmakta zorluk çekiyorum. FPS oyunları oynadığımdan panel olarak iyi bir panel olmasına dikkat ettiğim zaman fiyatlar çok yüksek oluyor maalesef. Boyut olarak 24 inç arıyorum, 27 inç gibi bir takıntım yok. Kullandıgınız veya önerdiğiniz, 1800 TL bandını geçmeyecek monitör önerebilir misiniz? Marka olarak ASUS, BenQ veya ViewSonic markalarından olursa daha iyi olur.
İndirim beklersen 165Hz bile bulursun. Asus öneririm. VG278 ve VG24 gibi seriler iyidir.

Merhabalar, 1800 TL'ye pıyasada uygun bır 144 Hz monitör bulmakta zorluk çekiyorum. FPS oyunları oynadığımdan panel olarak iyi bir panel olmasına dikkat ettiğim zaman fiyatlar çok yüksek oluyor maalesef. Boyut olarak 24 inç arıyorum, 27 inç gibi bir takıntım yok. Kullandıgınız veya önerdiğiniz, 1800 TL bandını geçmeyecek monitör önerebilir misiniz? Marka olarak ASUS, BenQ veya ViewSonic markalarından olursa daha iyi olur.
bende james donkey 1ms 144 hz 27 inch monitör var. 2 ay önce aldım alırken çok tereddüt etmiştim tanınmayan bi marka olduğu için. ama çok memnunum ince çerçevesi ve ayarları ile çok güzel. ayrıca samsung va panel kullanılıyor. 27 inc 1850 tl..

Lenovo G25-10 öneririm. TN panel ama VA veya bazı IPS panellere yakın bir renk gamutu var. 400nit parlaklık değerine sahip. Tepkime süreleri çok iyi ghosting yok denecek derecede. Tam bir oyun monitörü ve yukarı aşağı hareket kabiliyetine sahip.
Bundan önce 2 monitör daha kullandım. Bir tanesi VA paneldi MSI MAG271C . Diğeri TN panel Viewsonic'ti. VA panele göre eksi yanı her ne kadar renk gamutu yakında olsa aynı canlılıkta görüntü vermez ama "warm" vb. modlara alarak benzer sıcaklıkta renkler yakalayabilirsin.
Kasası çok ince ve şık benim için çerçevesiz olmasıda önemliydi.
Bu arada sağdan soldan görüş açısıda çok geniş diğer TN paneller gibi değil gerçekten VA'ya yakın ve ghosting ve tepkime süresi yönünden daha avantajlı. Oyun için bugüne kadar gördüğüm en iyisi diyebilirim. Daha iyileri var mıdır? İllaki vardır. Ama gerçekten her anlamda tatmin eden rafine bir ürün. Kullanıcı yorumu olarak bunları söyleyebilirim.

Geri
Yukarı