1800 TL 165 Hz monitör önerisi

Bütçe
1.800tl
Kullanım amacını belirtmemişsin. Eğer rekabetçi oyunlar için istiyorsan 165 yerine 144 Hz BenQ Zowie XL2411P öneririm. Kaliteli monitördür. Ama yok ben dizi, film izlerim oyun oynadığımda ise hikayeli oyun oynarım dersen 24G2U alabilirsin. Arkadaşların önerdiği TUF serisi modeller her ne kadar IPS panel olsa da attığım monitör TN olduğu halde o monitörlere renk konusunda fark atar.

Rekabetçi:

Gündelik kullanım:

Son düzenleme:
Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör yorumlarına bakabilirsiniz,Sosyal'de incelemesini yapan çok kişi var.
Kullanıyorum öneririm sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Panelden panele, İPS de olsa görüntü ve renk kalitesi değişir. Hem ayak, hem panel konusunda beni memnun etmeyen bir monitördü.

Merhaba, bütçem 1.800 TL.

AOC 24G2U/BK 24" 1ms Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe IPS panel 144Hz 1 ms kendim kullanıyorum yükseklik sağ sola dönmesi renkler akıcılık olarak beni tatmin etti diyebilirim. İçerisinde dahili hoparlör var ama çok kaliteli olduğu söylenemez. Ben ayrı bir ses sistemi kullanıyorum. Cross var AWP de işe yarıyor. Oyunlara göre 4-5 tane mod seçeneği var.

Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör yorumlarına bakabilirsiniz,Sosyal'de incelemesini yapan çok kişi var.

Panelden panele, İPS de olsa görüntü ve renk kalitesi değişir. Hem ayak, hem panel konusunda beni memnun etmeyen bir monitördü.
Evet GLOW IPS bulunuyor attığınız konu da çok aşırı seviyede olan bir şey arkadaş şansızmış. Bende şanslıyım büyük bir ihtimalle bende sağ altta çok azıcık GLOW IPS var.

Geri
Yukarı