1800 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

KeremK67

Centipat
Daha fazla  
1800 TL bütçe ile kendime bir Bluetooth kablosuz kulak içi kulaklık arıyorum. Benim için önemli noktalar ses kalitesi ve Xiaomi telefonlar ile uyumlu olması. Vazgeçebileceğim ama olsa güzel olur dediğim şeylerde uyurken kullanım, suya dayanıklılık ve bilgisayara uyumluluk. Umarım aradığım özellikleri düzgün aktarabilmişimdir. Şimdiden teşekkürler vakit ayırdığınız için.

Kanka sağ ol ama Senheiser CX true Wireless aldım 2.200 TL'ye

Hocam CX true Wireless'i 2200e nereden buldun? Ben daha dün Sport true Wireless'i 3200e aldım indirimde diye. Linkini atarsan çok iyi olur iptal edip onu alırım.

Hocam ben ocak ayında Trendyol'da Vatan'dan aldım. Şimdi Akakçe'den baktım 3000 lira civarlarında muhtemelen bakmışsındır da ne olur ne olmaz söyleyim dedim.

Hocam ben ocak ayında Trendyol'da Vatan'dan aldım. Şimdi Akakçe'den baktım 3000 lira civarlarında muhtemelen bakmışsındır da ne olur ne olmaz söyleyim dedim.
Hocam ocakta bile olsa iyi fiyata almışsın 3000 tl de indirimli fiyat çünkü. Peki memnun musun? Bu fiyatlara değer mi sence?

1800 TL bütçe ile kendime bir Bluetooth kablosuz kulak içi kulaklık arıyorum. Benim için önemli noktalar ses kalitesi ve Xiaomi telefonlar ile uyumlu olması. Vazgeçebileceğim ama olsa güzel olur dediğim şeylerde uyurken kullanım, suya dayanıklılık ve bilgisayara uyumluluk. Umarım aradığım özellikleri düzgün aktarabilmişimdir. Şimdiden teşekkürler vakit ayırdığınız için.

Konunuzu niye öne çıkar yaptınız o zaman?

Hocam ocakta bile olsa iyi fiyata almışsın 3000 TL de indirimli fiyat çünkü. Peki memnun musun? Bu fiyatlara değer mi sence?

Hocam derdin müzik dinlemekse gerçekten daha önce duymadığım enstrümanları/tınıları duymaya başladım. Bence müzik için gayet değer ama şunu söylemeliyim başka kulaklık deneyimim yok. Bir de çok kaba kulakta aşırı belli oluyor.

Konunuzu niye öne çıkar yaptınız o zaman?

Yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim de öne çıkar derken?

Hocam derdin müzik dinlemekse gerçekten daha önce duymadığım enstrümanları/tınıları duymaya başladım. Bence müzik için gayet değer ama şunu söylemeliyim başka kulaklık deneyimim yok. Bir de çok kaba kulakta aşırı belli oluyor.

Yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim de öne çıkar derken?

Hayır öyle bir şey değil. Konunuz 2023 konusu bayağı eski ve keşfetime yeni konular diye düştü nedense. Sanırım bende bug oluştu kusura bakmayın çoğu eski konu önüme çıkmaya başladı yeniler gözükmüyor

Geri
Yukarı