1800 TL Ekran Kartı Önerisi

07alone07

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kullanmış olduğum sistem şöyle:
- i3 9300F
- ASUS Prime H310M-K R2.0
-16 GB RAM
-600W 80+ PSU
-XFX RX 590
En fazla 1800 TL NVIDIA ekran kartı önerir misiniz acaba? XFX RX 590 kullandıktan sonra bir daha AMD ekran kartı alacağımı sanmıyorum. Sanırım bu bütçeye GTX 1650 Super var. Ayrıca ekran kartı önerirken hangi modelini de belirtirseniz sevinirim. Isınma sorunu ve kronik bir problemi olmayan sıkıntısız bir şekilde kullanacağım NVIDIA ekran kartı istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kronik sorunu olan 590. O bütçede 1650 süper alınır. Size uygun ekran kartını buldum Vatanda. Evga hemde 1650 süper. Evga 1650 süper sc ultra. Fiyatı 1.700 civarı soğutması ve kalitesi en iyisi.

Merhaba arkadaşlar. Kullanmış olduğum sistem şöyle:
- i3 9300F
- ASUS Prime H310M-K R2.0
-16 GB RAM
-600W 80+ PSU
-XFX RX 590
En fazla 1800 TL NVIDIA ekran kartı önerir misiniz acaba? XFX RX 590 kullandıktan sonra bir daha AMD ekran kartı alacağımı sanmıyorum. Sanırım bu bütçeye GTX 1650 Super var. Ayrıca ekran kartı önerirken hangi modelini de belirtirseniz sevinirim. Isınma sorunu ve kronik bir problemi olmayan sıkıntısız bir şekilde kullanacağım NVIDIA ekran kartı istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Hem uygun fiyatlı hem de en üst modellerle benzer soğutmaya sahip olan bu model alınabilir.

XFX de ısınma sorunu yaşadın galiba ? o amd nin değil xfx in sorunu ben msi rx 570 kullanıyorum 60 ta sabit %100 de.

Msi gtx super alabilirsin.
Evet 80-85 derece arası hep. Isınmasını geçtim kartı aldığımdan beri wattman hataları siyah ekran hatalarıyla uğraştım canıma tak etti artık.
Undervolt bile soğutmuyor lanet ekran kartını
Hem uygun fiyatlı hem de en üst modellerle benzer soğutmaya sahip olan bu model alınabilir.
Hocam bunu bende gördüm ama soğutması nasıldır acaba. Benim aradığım model serin çalışsın fan sesinden başım ağrımasın.

Evet 80-85 derece arası hep. Isınmasını geçtim kartı aldığımdan beri wattman hataları siyah ekran hatalarıyla uğraştım canıma tak etti artık.
Undervolt bile soğutmuyor lanet ekran kartını

Hocam bunu bende gördüm ama soğutması nasıldır acaba. Benim aradığım model serin çalışsın fan sesinden başım ağrımasın.
1650S modellerde ya hiç bakır boru yoktur ya da bir tane vardır. Bir taneyi genelde üst modellere koyarlar. Bunda da bir bakır boru var. Zaten 1650S kart bakır borusuz bile çok ısınmıyorken bu şekilde hiç ısınmaz 😀

Fan sesi konusunda bilgim yok ama yavaş dönecekleri için sesli olacağını sanmam.

Zaten tüm kartlarda fan hızlı dönerse uçak motoru gibi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı