1800 TL ekran kartı önerisi

Eğer işlemcini R5 5500 gibi şu an 2K seviyesinde F/P ürünü yaparsan 580 8 GB daha çok işine yarar fazladan VRAM'i var ve performans olarak 580'de daha iyidir FurMark gibi testler yapıp sıcaklık ve benchmark yapıp aldığı puanı buraya atıp alabilirsiniz.

Peki ya 1 yıl boyunca R3 2200G ile kullanmamın sıkıntısı olur mu? Mesela oyunlarda 30FPS'in altına düşer miyim?

Peki ya 1 yıl boyunca R3 2200G ile kullanmamın sıkıntısı olur mu? Mesela oyunlarda 30FPS'in altına düşer miyim?

Darboğaz olduğu için internetten testlerine bakabilirsiniz drop yeri yerine olur AAA oyunlarda ama Ultra yerine high falan yapar dropu çözersiniz yani bir sorun olmaz eğer ben Ultra oynayacagım demiyorsanız.
Alırkende 8 GB VRAM olanını alın.

Darboğaz olduğu için internetten testlerine bakabilirsiniz drop yeri yerine olur AAA oyunlarda ama Ultra yerine high falan yapar dropu çözersiniz yani bir sorun olmaz eğer ben Ultra oynayacagım demiyorsanız.
Alırkende 8 GB VRAM olanını alın.

O zaman RX 580 8GB model beni beklesin. Mining yapılmış ama sağlam kullandığını söylüyor. FurMark testi olsun hepsini attı garanti süresi de verdi. Macunlarını yenilemiş temizliğini yapmış. Ayın 15'i gibi alıp test edeceğim sonuçları buraya atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı