1800 TL ikinci el monitör önerisi

Bütçe
1800

Ali.-.Alkan

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. AOC C24G1 model monitörüm kırıldı ve tamire çok para istiyorlar. Ben de o paraya ikinci el bir monitör alayım diyorum. Aklımda birkaç modele var fakat ikinci el olduğu için güvenemiyorum. AOC C24G1 modeli var, Gamepower GPR27C144 modeli var bu kuzenimin temiz adam az kullandı garantisi de daha var, Philips 242E1GAJ modeli, MSI 24" olan modeli var fakat garantisi ve faturası yok. Bunun gibi bir iki daha var, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba. AOC C24G1 model monitörüm kırıldı ve tamire çok para istiyorlar. Ben de o paraya ikinci el bir monitör alayım diyorum. Aklımda birkaç modele var fakat ikinci el olduğu için güvenemiyorum. AOC C24G1 modeli var, Gamepower GPR27C144 modeli var bu kuzenimin temiz adam az kullandı garantisi de daha var, Philips 242e1gaj modeli, MSI 24" olan modeli var fakat garantisi ve faturası yok. Bunun gibi bir iki daha var, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Kaç Hz lazım?
Arkadaşlar merhaba. AOC C24G1 model monitörüm kırıldı ve tamire çok para istiyorlar. Ben de o paraya ikinci el bir monitör alayım diyorum. Aklımda birkaç modele var fakat ikinci el olduğu için güvenemiyorum. AOC C24G1 modeli var, Gamepower GPR27C144 modeli var bu kuzenimin temiz adam az kullandı garantisi de daha var, Philips 242e1gaj modeli, MSI 24" olan modeli var fakat garantisi ve faturası yok. Bunun gibi bir iki daha var, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

144Hz Odyssey G3 iyidir kendim kullandım Curved'lerden o fiyatlara Samsung'un CRG5 modeli var diye biliyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı