1800 TL Laptop Önerisi

razor

Hectopat
1800 TL sınırım var. (50-100 artırılabilir) Bir yardım ederseniz çok sevinirim. Kasmadan, yüksek çözünürlükte oyun oynamak istiyorum. Max Payne 3 vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplarda ekran kartlarının soldan 2. rakama bakıyor muyuz ? 630M de ondan. Arkadaş Max Payne 3'ü yüksek ayarlarda oynamak istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır beyler Nvidia kartlarda da önemlidir, ancak mesela GTX 660 HD 7850'den daha iyi bir kart. Laptoplarda genelde bu fiyata soldan ikinci rakam 6 dan yukarı bulamazsınız, mesela HD 7670 var bu kart zaten GT540m'e rakip.

Tam olarak anlamadım. Konu Nvidia ve notebook olduğunda soldan ikinci rakamın üst seviyesi olarak 6'yı mı kabul ediyoruz?

Yani şunu diyorum Nvidia'nin soldan ikinci rakamı 6 olan kartları bile AMD'nin soldan ikinci rakamı 8 olan bazı kartlarından daha iyi. Ancak bu demek değildir ki Nvidia'da soldan ikinci rakam önemli değildir, önemlidir tabi.

Mesela GTX 580 HD 7800 serisinden çok daha öndedir.

Ancak Laptoplar'da genelde soldan ikinci rakamı yüksek bir model bulamazsın o fiyata. Var 4000-5000 TL'ye onların da GTX 670 680 gibi kartları mevcut.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı