1800 TL Linear Switch klavye önerisi

Bütçe
1000-1800TL

SirC

Decapat
Daha fazla  
2017 yılından beri Logitech Atlas Spectrum kullanıyorum. 6 Ay önce altgr tuşunda basmama sorunu başladı ve şimdi tüm tuşlara yayıldı. İsopropil alkolle geçici çözüm sağlıyorum ama 1 gün sonra tekrar aynı hale geliyor.
Yeni klavye almak istiyorum.
-Linear switch olmalı
-mümkünse numpadi olmayan model öncelikli(TKL deniyor galiba)
-bilek desteği olursa memnun olurum ancak çok elzem değil
-wireless olabilir ancak elzem değil
-rgb olayı önemsiz ışık olsun yeter
-logitech switch istemiyorum piyasada cherry mx ve asus nx rx switchleri öneriliyor ben de kendime göre 2 model belirledim ancak ikisi de tam boy, yarım boy olanları aşırı pahalı.
summoner modeli stoklarda yok. Şimdilik bulabildiğim sadece asus modelleri ancak piyasada adını hiç duymadığım redreagon gamepower gibi markalar var, bu klavyeler iyi midir alınır mı başka önerileriniz varsa açığım.
Bütçe maksimum 1800(sadece asus gibi markalar için çıkabilirim) ancak ne kadar ucuz olursa o kadar iyi. Teşekkürler

İkinci el RX Scope Optik Red Switch bakabilirsin. Aslında Linear switch denilince ilk aklıma gelen Razer'ın yellow switch modelleri ama onların TR'de satışı yok. İkinci elde de sadece 1 ilan var ve o da TKL değil.
Hocam ikinci el istemiyorum.
Zaten türkiyede neden linear switch yok onu da anlamış değilim. Herkesin bayıldığı o clicky hissinden nefret ediyorum daktilo gibi :)
Xpg ile asus arasında kıyaslama yaparsanız hangisini seçerdiniz

Kesinlikle RX Red Optik Switch olan RX Scope modelini tercih ederdim.
Redreagon gamepower gibi markaların TKL modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz.
Asus model 1700tlye numpadsiz model olsa kesin alırdım ancak anlamadığım şekilde numpadsiz model daha pahalı

Redreagon gamepower gibi markaların TKL modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz.
Asus model 1700tlye numpadsiz model olsa kesin alırdım ancak anlamadığım şekilde numpadsiz model daha pahalı
Hocam Asus Rog moonlight white vardı TKL olarak 2000 TL’de geziyordu uzunca bir süredir. Şu an 2000’e göremedim gerçi. Bütçeyi zorlamazsa sana hitap ediyor gibi yeniden indirime girerse eğer.

Geri
Yukarı