1800 TL PC toplama

Niye madenci çıkması olsun test ettikten sonra?
Hangi test o :D bugün güzel sonuç veren 3 ay sonra aa niye böyle oldu bu yahu dedikleri testlerden mi? Stress test mi? O işin kılıfı, cümbüşü, temaşa sanatı. Forumlarda insanların gözü yaşlı, aldıkları ikinci el ekran kartları 3-5 ay sonra çöp çıkıyor, halbuki defalarca test etmişlerdi.

Hangi test o :D bugün güzel sonuç veren 3 ay sonra aa niye böyle oldu bu yahu dedikleri testlerden mi? Stress test mi? O işin kılıfı, cümbüşü, temaşa sanatı. Froumlarda insanların gözü yaşlı, aldıkları ikinci el ekran kartları 3-5 ay sonra çöp çıkıyor, halbuki defalarca test etmişlerdi.
Başıma gelen olaydır. Daha da 2.el Amd ekran kartı almayacağımı gösteren olaydır...

peki bu pc alınırmı yoksa daha iyisi daha iyi sonuç verecek bi pc toplayabilirmiyiz yada apu bi pc mi toplamalıyım
burada belirttim. Bu fiyata alabileceğin en iyi sıfır ürünlerden oluşan sistem.

Ryzen 3 1200 370 TL
Gigabyte A320 anakart 340 TL
RX 560 ekran kartı kullanılmamış sıfır, ikinci el 500-600 TL arasında
Aerocool CS1101 500W kasa 390 TL
Corsair Vengeance 8GB 3000 Mhz RAM 285 TL
Ben OEM RX 460 aldım 250 liraya bir sıkıntısı yok eylülden bu yana kullanıyorum ayda bir kere bakımını yapıyorum cayır cayır çalışıyor, zaten çoğu söylüyor mining'de kullanıldığını hadi onuda geçtim faturaya baksan yeter.

Ne güzel, güle güle kullan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı