HP Victus 16-R1076NT alınır mı?

Acer Nitro 16 bakabilirsiniz. HP Victus 16 soğutma olarak başarısız.

Arkadaşlar yakın zamanda teknorya satıcısından Hepsiburada mağazasından satın aldığım Acer Nitro 16 modelde ölü piksel çıkması sonucu iade etmek zorunda kaldım ve karşıma bu ürün çıktı. Ne diyorsunuz alınır mı?https://app.hb.biz/K54tzRBGRoBT
Yeni bir model işlemcisi güçlü 4060 ve 4070 modelleri güzeldi bu model hakkında çok bilgiye sahip değilim ama genel olarak iyiler. Diğer modeller 300nit 100SRGB bu da öyleyse fiyatına göre alınır.

Bu model işlemci de limit olduğu için çok ısınmıyor. Oyunda maksimum 85 falan görür genel olarak 80lerde seyirir. Bu model nitro 5lerde ısınıyor.

Yeni bir model işlemcisi güçlü 4060 ve 4070 modelleri güzeldi bu model hakkında çok bilgiye sahip değilim ama genel olarak iyiler. Diğer modeller 300nit 100sRGB bu da öyleyse fiyatına göre alınır.

Evet yeni bir model işlemcisi aldığım Nitro 16 ya göre çok daha iyi Victus'ları bayağı yenilediler diye biliyorum ya eski sorunlar kalmadı sıcaklık olacağını zannetmiyorum sen ne düşünüyorsun?

Nitro 16 da sıvı metal vardı onun kadar olmasa da aşırı derecede bir sıcaklık mevcut değil diye biliyorum doğru mudur?

Evet yeni bir model işlemcisi aldığım Nitro 16 ya göre çok daha iyi Victus'ları bayağı yenilediler diye biliyorum ya eski sorunlar kalmadı sıcaklık olacağını zannetmiyorum sen ne düşünüyorsun?
4060 14500hx modeli 85lerdeydi 4070 14700hx ise hiç ısınmıyordu. Bu modelin de maksimum 85leri falan görür. Başarılı buluyorum bu seneki victusları alabilirsiniz.

4060 14500hx modeli 85lerdeydi 4070 14700hx ise hiç ısınmıyordu. Bu modelin de maksimum 85leri falan görür. Başarılı buluyorum bu seneki victusları alabilirsiniz.
85 laptop işlemcileri için bence gayet stabil bir değer fiyatı da baz alırsak bence kaçırılmaması gereken bir şey fakat bu işlemciye böyle bir fiyat garibime gitti teşhir ürün falan mı satıyorlar acaba?

85 laptop işlemcileri için bence gayet stabil bir değer fiyatı da baz alırsak bence kaçırılmaması gereken bir şey fakat bu işlemciye böyle bir fiyat garibime gitti teşhir ürün falan mı satıyorlar acaba?
Fiyatı genelde ekran kartı belirliyor.

Maksimum değer zaten 85 genel olarak laptop standında 80lerde seyirir. 90a kadar yolu var işlemci ghz düşürmediği sürece sorun yok. Laptop işlemcileri 100 dereceye kadar rahat gidiyor. Teşhir ürün değildir.

Geri
Yukarı