1800 TL sistem toplama

wtid

Hectopat
Daha fazla  
TOPLAM : 1.729,83 TL
En fazla vereceğim para 1800 TL.
Total:$426.94
[TBODY] [/TBODY]
Parçaları yurt dışından alsam ne gibi sorunlar ile karşılaşırım?
Yurt içinden alınacaksa eğer, aynı veya daha ucuza daha performanslı donanımlar bulunur mu?

Alternatif.
sinerji.gen.tr (fiyatlara kdv dahil değil sepet toplamına ekleniyor.)
Ara Toplam1.544,52 TL
Toplam KDV278,01 TL
Sepet Toplam Fiyatı1.822,53 TL
[TBODY] [/TBODY]

Kasa seçimini sana bırakıyorum. Alternatif ;
1800.png

• G3258
  • Gtx 950 Gigabyte olsun daha ucuz.
  • H81M p33
  • 4 GB RAM oynatır yeterli oluyor.
  • 500watt psu kasa olmasada olur.
  • 500 GB HDD
İlerde Crossfire yapacaksan Msi H97m PC Mate anakrtını kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
TOPLAM : 1.729,83 TL
En fazla vereceğim para 1800 TL.
Total:$426.94
[TBODY] [/TBODY]
Parçaları yurt dışından alsam ne gibi sorunlar ile karşılaşırım?
Yurt içinden alınacaksa eğer, aynı veya daha ucuza daha performanslı donanımlar bulunur mu?
Parçaları yurt dışından alırsan gümrük vergisi ödemek zorunda kalırsın. Garantileri türkiye' de geçerli olmaz. n11 vb. yerleden daha ucuza toplayabilirsin. Bence şu sistem daha iyi olur:
upload_2015-10-10_23-5-16.png

Dostlar ilginiz için teşekkürler. Ben AMD FX 6300 veya 6350' de kesin karar kıldım gibi fiyatı dolayısıyla 6300 alacak gibiyim sizce hangisini alayım. Bir de iki tane sistem kurdum sinerji.com' dan , işlemci ve ekran kartının mutlaka olması lazım ve yanında overclock yapabileceğim bir ana kart umuyorum, onun dışında kısa bileceğim ,gereksiz veya eklemem gereken şeyler var mı lütfen söyleyin. Söylemeyi unutmuşum kasalar hakkında hiç bir fikrim yoktur. Ne kadar elektrik tüketimi oluyor ne kadarlık bir güç kaynağı almalıyım sizce?

Dosya Ekleri

• yardım.png
    yardım.png
    74,1 KB · Görüntüleme: 337
  • yardım2.png
    yardım2.png
    75 KB · Görüntüleme: 358
Eğer depolama için elinizde HDD varsa hocam. SSD almayın. Benim size önerdiğim sistemde ekran kartını Gtx 960 yapıp o şekilde alın. Oyun bilgisayarı için önemli olan bileşen ekran kartıdır. SSD sonra eklersiniz.

Eğer depolama için elinizde HDD varsa hocam. SSD almayın. Benim size önerdiğim sistemde ekran kartını Gtx 960 yapıp o şekilde alın. Oyun bilgisayarı için önemli olan bileşen ekran kartıdır. SSD sonra eklersiniz.
Dostum ek olarak iki adet fotoğraf attım sistemler hakkında son olarak şekillendirdiğim biçimde . SSD 'den vazgeçtim dediğiniz gibi 1TB 7400 rpm 64mb cache 'li olanı almayı düşünüyorum yalnız ne tür bir kasa almam gerektiği hakkında hiç bir fikrim yok .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı