1800 TL Telefon önerisi

Elinizdeki cihaz bir gün patlarsa veya sizin hatanız yokken arıza verirse o zaman anlarsınız garantinin ne işe yaradığını. Resmi olarak hata olduğu bir durumda gerçek bir garanti çok daha garanti olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumları okudum, iftiraniz için teşekkür ederim. Fakat baştan beri söylesem ve siz ne kadar anlamasanız da Tr cihazları önerdim. Extra fikir olarak C9 Pro'yu önerdim. Kimseyle uğraştığım veya dalga geçtiğim yok. Konuyu uzatıp büyütmezsek iyi olur. Hayırlı bayramlar
İftira mı? Sizi tebrik ediyorum. Bence de konuyu uzatmayalım boş konuşuyorsunuz.

Sanki garantiyle çok işiniz oluyor.
Elinizdeki cihaz bir gün patlarsa veya sizin hatanız yokken arıza verirse o zaman anlarsınız garantinin ne işe yaradığını. Resmi olarak hata olduğu bir durumda gerçek bir garanti çok daha garanti olur.
Garantiyle çok bir işim olmayabilir ama hadi olursa ? Yani garantilik bir durum olursa karşımda bir muhattap bulmak isterim. O yüzden de Tr garanti en garantisi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı