1800 TL'ye 2. el laptop önerisi

Burak69

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. 1800 lira bütçem var ne önerirsiniz? Oyun oynamalık değil yüksek lisans öğrencisiyim tez yazacağım. Bilgisayar günde 5-6 saat açık kalır tahminimce. Bu şekilde beni en az iki sene götürecek bir laptop öneriniz var mıdır? Şimdiden sağ olun.

Maalesef 1800 liraya sıfır bilgisayar bulamazsın.

Ancak çok eski ve 2. El parçalarla belki toplama masaüstü bilgisayar yapabilirsin, ancak onun da işini göreceğini sanmam.

Maalesef 1800 liraya sıfır bilgisayar bulamazsın.

Ancak çok eski ve 2. El parçalarla belki toplama masaüstü bilgisayar yapabilirsin, ancak onun da işini göreceğini sanmam.
Sıfır değil üstad 2. El istiyorum.

Bu bütçeye performansı iyi olabilen bir laptop alabilmek pek mümkün gözükmüyor. Bütçe artıramaz mısınız?

Bu kadar bütçem var üstat daha da arttıramam. Sahibinden baktım az önce bu bütçelere 2. el laptop var. Siz de bakabilir misiniz? Ben anlamam pek o yüzden siz bakıp bana bir çerçeve çizer misiniz?

Sıfır değil üstad 2. El istiyorum.

Bu kadar bütçem var üstat daha da arttıramam. Sahibinden baktım az önce bu bütçelere 2. el laptop var. Siz de bakabilir misiniz? Ben anlamam pek o yüzden siz bakıp bana bir çerçeve çizer misiniz?
Ustacım ben sahibindende de ilan bulamadım o fiyata, bulduğun varsa link paylaşabilir misin?

Bu fiyata olan ilanların hepsinde “arızalı” diye not düşülmüş. Alıp tamir ettirmek biraz saçma olur sanırım.

Geri
Yukarı